Autor:

Marcin Klimczak

Utworzono:

25.09.2016

W trzeciej kolejce ligowych zmagań remisujemy z zespołem Jezioraka Żnin 1-1 (1-0). W dniu dzisiejszym nasz zespół zaprezentował się jednak poniżej swoich możliwości, gra "do przodu" nie wyglądała tak jakbyśmy sobie tego życzyli. W pierwszej połowie zdołaliśmy wyjść na prowadzenie, po zagraniu na prawe skrzydło, Jędrzej Kalinin mocnym strzałem z ostrego kąta pokonał bramkarza drużyny gości. Rywale w tej części gry stwarzali zagrożenie głównie po rzutach rożnych, posiadając widoczną przewagę wzrostu w naszym polu karnym. W drugiej połowie meczu, ambitnie grająca drużyna gości zdołała stworzyć wiele groźnych sytuacji pod naszą bramką. W kilku z nich świetnie zachował się w bramce Jakub Stępniewski, ratując nasz zespół przed utratą gola. Kilka minut przed końcem spotkania tracimy jednak bramkę, która odebrała nam zwycięstwo. Jeden punkt jednak pozostaje w Szubinie, biorąc pod uwagę ilość dogodnych sytuacji naszych rywali, należy się z tego remisu cieszyć. Na wielki plus zasługują fragmenty gry które ćwiczyliśmy w zeszłym tygodniu, kilka razy nasz zawodnik znalazł się w sytuacji strzeleckiej, co pokazuje że zespół idzie w dobrym kierunku. Kolejny mecz gramy w Białych Błotach z miejscową Spójnią.