Pelikan Szubin Gospodarze

Marcin Klimczak

Utworzono:

11.09.2016

W dniu dzisiejszym zespół młodzika rozegrał historyczne, pierwsze oficjalne spotkanie w rozgrywkach klasy młodzika Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Czekaliśmy na to wydarzenie z niecierpliwością, wierząc że praca na treningach oraz rozegrane mecze towarzyskie przyniosą efekty w postaci dobrej, a fragmentami bardzo dobrej gry naszej drużyny. Nasi zawodnicy nie zawiedli, pomimo niekorzystnego wyniku gra mogła się podobać. Stwarzaliśmy sytuacje bramkowe, potrafiliśmy utrzymać się przy piłce, a co najważniejsze, zagraliśmy tak, jak to zakładaliśmy przed meczem. Z szacunkiem do rywala, ale odważnie, bez niepotrzebnego stresu i z wiarą w końcowy sukces. Dziś nie wynik był najważniejszy, lecz efekty tego, czego uczymy się na treningach. Po spotkaniu zawodnicy usłyszeli od trenera, że mogą czuć się zwycięzcami. Każdy z młodych piłkarzy dał dziś z siebie wszystko, a to w sporcie jest najważniejsze. Kolejny mecz zagramy 18 września w Łochowie z miejscowym MKS. Już dziś zapraszamy do kibicowania.

Wiadomości (utwórz nową)