zamknij reklamę

Sukcesy drużyny

ROK 2016

13-03-2016

I miejsce

Halowy Mistrz Ligi Orlika sezon 2015/2016

27-02-2016

II miejsce Koronowo Cup

9-01-2016

I miejsce w Pierwszych Otwartych Mistrzostwach Miasta Grudziądz

Najlepszymi strzelcami turnieju zostali nasi zawodnicy Jakub Czesiński i Igor Oleksy

Zwycięstwa - 8, Remisy - 0, Porażki - 0

ROK 2015

20-12-2015

II miejsce w turnieju Dwunastka Cup Włocławek

Konkurs strzałów z połowy boiska wygrał nasz zawodnik Mateusz Kiełczyński, najlepszy zawodnik to Jakub Czesiński ( Polonia Bydgoszcz ) oraz Marcel Strzyżewski ( Polonia Bydgoszcz ) najlepszy strzelec to Igor Oleksy ( Polonia Bydgoszcz )

Zwycięstwa - 4, Remisy - 0, Porażki - 2

29-11-2015

II miejsce w ANDRZEJKOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ GLKS ANMAR CUP 2015

Zwycięstwa - 3, Remisy - 0, Porażki - 2

Dla Polonii bramki zdobywali: Jakub Czesiński 7, Igor Oleksy 3, Bartosz Deliński 2, Paweł Morkowski 1, Mateusz Kurland 1

20-06-2015

II miejsce Turniej Łochowo Cup 2015

Zwycięstwa - 3, Remisy - 2, Porażki - 1

Dla Polonii bramki zdobywali: Jakub Czesiński - 3 Mateusz Gogoliński - 3 Jakub Kulczyński - 2 Bartosz Deliński 1

15-06-2015

III miejsce w lidze orlika KPZPN sezon 2014/2015

26-03-2015

III miejsce w finałach wojewódzkich w turnieju Tymbark z podwórka na stadion

Zwycięstwa - 4, Remisy - 0, Porażki - 1

Najlepszy bramkarz turnieju w kategorii U10 Oskar Klon

Dla Polonii bramki zdobywali: Mateusz Gogoliński - 11, Jakub Czesiński - 10, Mateusz Kurland - 4, Marcel Strzyżewski - 3, Jakub Kulczynski - 2, Mateusz Szmatuła - 1, Paweł Morkowski - 1

15-03-2015

I miejsce

POLONIA BYDGOSZCZ ROCZNIK 2005  MISTRZEM W KUJAWSKO-POMORSKIEJ HALOWEJ LIDZE ORLIKA

7-03-2015

I miejsce w turnieju MEZAR CUP Paterek

Zwycięstwa - 5, Remisy - 1, Porażki - 0 (startowało 8 drużyn)

Dla Polonii bramki zdobywali Gogoliński - 6 bramki, J.Czesiński - 5  bramki, I. Oleksy 3 bramki, M. Kurland 3 bramki, M.Strzyżewski 2 bramki, J. Ryczkowski 2 bramki

ROK 2014

22-12-2014

V miejsce w Turnieju Gol Cup Brodnica 2015

Zwycięstwa - 3, Remisy - 0, Porażki - 2 (startowało 10 drużyn)

Dla Polonii bramki zdobywali J.Czesiński - 2 bramki, I. Oleksy 2 bramki, M.Strzyżewski 1 bramke , Mateusz Gogoliński - 1 bramkę, M. Kurland 1 bramke

13-12-2014

V miejsce w Turnieju Mikołajkowy Solec Kujawski

Zwycięstwa - 2, Remisy - 2, Porażki - 3 (startowało 8 drużyn)

06.12.2014

I miejsce w VI Mikołajkowym turnieju halowym w Ciechocinku

Zwycięstwa - 3, Remisy - 2, Porażki - 0 (startowało 6 drużyn)

najlepszy zawodnik turnieju - Jakub Czesiński

18.11.2014

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

I miejsce w eliminacjach powiatowych do turnieju Tymbark

Zwycięstwa - 6, Remisy - 0, Porażki - 0 (startowało 16 drużyn)

15.06.2014

Deichmann 2014

II miejsce jako Nigeria w turnieju eliminacyjnym miasta Bydgoszcz w kategorii U9 Deichmann 2014 minimistrzostwa o awans do finałów w Opolu

najlepszy strzelec turnieju - Jakub Czesiński

najlepszy bramkarz turnieju - Oskar Klon

Zwycięstwa - 15, Remisy - 1, Porażki - 3 (startowało 30 drużyn)

08.06.2014

Turniej w Łochowie

I miejsce w turnieju piłkarskim rocznika 2004/2005 o puchar dyrektora Zespołu Szkół w Łochowie.

Zwycięstwa - 4, Remisy - 0, Porażki - 0 (startowało 8 drużyn)

Dla Polonii bramki zdobywali M.Strzyżewski 9 bramek J.Czesiński - 6 bramek, Mateusz Gogoliński - 5 bramek, D. Banaszkiewicz 1 bramka, Mateusz Szmatuła 1 bramka

23-03-2014

KORONOWO CUP 2014

I miejsce na ogólnopolskim halowym turnieju piłki nożnej KORONOWO CUP 2014

Zwycięstwa - 7, Remisy - 1, Porażki - 0 (startowało 10 drużyn)

Dla Polonii bramki zdobywali J.Czesiński - 9 bramki, M.Strzyżewski 4 bramki, D. Banaszkiewicz 2 bramki, Mateusz Gogoliński - 2 bramki, Mateusz Kurland 1 bramka

15-03-2014

DWUNASTKA CUP 2014 WŁOCŁAWEK

V miejsce na ogólnopolskim halowym turnieju piłki nożnej DWUNASTKA CUP 2014 WŁOCŁAWEK

Zwycięstwa - 3, Remisy - 1, Porażki - 1 (startowało 10 drużyn)

Dla Polonii bramki zdobywali J.Czesiński - 3 bramki, M.Strzyżewski 3 bramki, D. Banaszkiewicz 1 bramka

8-02-2014

BENIAMINEK CUP 2014

V miejsce na ogólnopolskim halowym turnieju piłki nożnej BENIAMINEK CUP 2014 Starogard Gdański

Zwycięstwa - 4, Remisy - 2, Porażki - 1 (startowało 14 drużyn)

Dla Polonii bramki zdobywali Mateusz Gogoliński - 5 bramek, Jakub Czesiński 4 bramki

11-12.01.2014

JEDYNKA CUP REDA

VII miejsce na ogólnopolskim halowym turnieju piłki nożnej w Redzie

Zwycięstwa - 6, Remisy - 1, Porażki - 4 (startowało 16 drużyny)

Dla Polonii bramki zdobywali Marcel Strzyżewski 5 bramek, Jakub Czesiński 4 bramki, Mateusz Gogoliński - 2 bramki

ROK 2013

17-11-2013

El Professional Kaszub Cup

IX miejsce na ogólnopolskim halowym turnieju piłki nożnej w Luzinie

Zwycięstwa - 4, Remisy - 3, Porażki - 1 (startowały 24 drużyny)

Dla Polonii bramki zdobywali Jakub Czesiński - 13 bramek, Mateusz Gogoliński - 7 bramek, Oskar Klon - 1 bramka

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij