zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
Pauza
Struga Drzycim
2:2
Start II Warlubie
Grom Osie
3:0
Wda Świecie
Czarni Lniano
0:13
Pomorzanin Serock
Sparta II Przysiersk
2:7
Wda IV Świecie
Cis Cekcyn
0:4
Victoria Śliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Start II Warlubie
Pauza
Struga Drzycim
24:0
Czarni Lniano
Wda Świecie
11:1
Cis Cekcyn
Pomorzanin Serock
2:6
Grom Osie
Victoria Śliwice
3:3
Wda IV Świecie
Sparta II Przysiersk
1:7
Fala Świekatowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Przysiersk
Pauza
Cis Cekcyn
4:3
Pomorzanin Serock
Czarni Lniano
2:17
Start II Warlubie
Grom Osie
5:8
Struga Drzycim
Wda IV Świecie
3:6
Wda Świecie
Fala Świekatowo
7:2
Victoria Śliwice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Śliwice
Pauza
Wda Świecie
8:0
Fala Świekatowo
Struga Drzycim
8:4
Cis Cekcyn
Czarni Lniano
0:16
Grom Osie
Pomorzanin Serock
10:4
Wda IV Świecie
Start II Warlubie
3:1
Sparta II Przysiersk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
Pauza
Cis Cekcyn
16:1
Czarni Lniano
Wda IV Świecie
2:10
Struga Drzycim
Sparta II Przysiersk
3:4
Victoria Śliwice
Grom Osie
7:4
Start II Warlubie
Fala Świekatowo
6:2
Pomorzanin Serock
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Serock
Pauza
Struga Drzycim
6:4
Fala Świekatowo
Czarni Lniano
3:13
Wda IV Świecie
Start II Warlubie
7:0
Victoria Śliwice
Wda Świecie
22:0
Sparta II Przysiersk
Grom Osie
6:5
Cis Cekcyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Struga Drzycim
Pauza
Wda IV Świecie
3:10
Grom Osie
Victoria Śliwice
0:7
Wda Świecie
Fala Świekatowo
14:1
Czarni Lniano
Sparta II Przysiersk
3:7
Pomorzanin Serock
Cis Cekcyn
5:7
Start II Warlubie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Lniano
Pauza
Start II Warlubie
3:5
Wda Świecie
Grom Osie
3:2
Fala Świekatowo
Cis Cekcyn
5:5
Wda IV Świecie
Pomorzanin Serock
4:2
Victoria Śliwice
Struga Drzycim
8:7
Sparta II Przysiersk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Śliwice
2:5
Struga Drzycim
Wda Świecie
13:0
Pomorzanin Serock
Fala Świekatowo
6:2
Cis Cekcyn
Sparta II Przysiersk
15:2
Czarni Lniano
Wda IV Świecie
3:8
Start II Warlubie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cis Cekcyn
Pauza
Czarni Lniano
0:7
Victoria Śliwice
Wda IV Świecie
5:6
Fala Świekatowo
Grom Osie
13:1
Sparta II Przysiersk
Struga Drzycim
3:5
Wda Świecie
Start II Warlubie
9:0
Pomorzanin Serock
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda IV Świecie
Pauza
Victoria Śliwice
3:5
Grom Osie
Sparta II Przysiersk
7:11
Cis Cekcyn
Fala Świekatowo
6:4
Start II Warlubie
Pomorzanin Serock
0:8
Struga Drzycim
Wda Świecie
33:2
Czarni Lniano
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij