zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia III Bydgoszcz
0:2
MKS Łochowo
KS Brzoza
0:5
Szubinianka Szubin
KP Brzyskorzystewko
1:8
Spójnia Białe Błota
Chemik III Bydgoszcz
0:2
Jeziorak Żnin
Pelikan Szubin
2:4
Zawisza II Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
2:2
Polonia III Bydgoszcz
Szubinianka Szubin
1:3
Zawisza II Bydgoszcz
MKS Łochowo
3:1
Pelikan Szubin
KS Brzoza
3:2
KP Brzyskorzystewko
Spójnia Białe Błota
7:0
Chemik III Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia III Bydgoszcz
1:1
Spójnia Białe Błota
Pelikan Szubin
1:1
Jeziorak Żnin
Zawisza II Bydgoszcz
1:1
MKS Łochowo
Chemik III Bydgoszcz
5:1
KS Brzoza
KP Brzyskorzystewko
1:5
Szubinianka Szubin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
2:0
Zawisza II Bydgoszcz
Szubinianka Szubin
4:3
MKS Łochowo
Spójnia Białe Błota
2:0
Pelikan Szubin
KS Brzoza
2:2
Polonia III Bydgoszcz
KP Brzyskorzystewko
3:2
Chemik III Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia III Bydgoszcz
5:0
KP Brzyskorzystewko
Pelikan Szubin
5:1
KS Brzoza
MKS Łochowo
0:1
Jeziorak Żnin
Zawisza II Bydgoszcz
1:2
Spójnia Białe Błota
Chemik III Bydgoszcz
1:1
Szubinianka Szubin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
0:2
Jeziorak Żnin
Spójnia Białe Błota
0:0
MKS Łochowo
KS Brzoza
0:3
Zawisza II Bydgoszcz
KP Brzyskorzystewko
3:1
Pelikan Szubin
Chemik III Bydgoszcz
2:5
Polonia III Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
1:3
Spójnia Białe Błota
Polonia III Bydgoszcz
0:9
Szubinianka Szubin
MKS Łochowo
1:1
KS Brzoza
Zawisza II Bydgoszcz
1:1
KP Brzyskorzystewko
Pelikan Szubin
4:3
Chemik III Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
2:6
Spójnia Białe Błota
Polonia III Bydgoszcz
2:2
Pelikan Szubin
KS Brzoza
0:4
Jeziorak Żnin
KP Brzyskorzystewko
0:4
MKS Łochowo
Chemik III Bydgoszcz
3:1
Zawisza II Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
3:0
KP Brzyskorzystewko
Spójnia Białe Błota
5:0
KS Brzoza
Pelikan Szubin
1:8
Szubinianka Szubin
Zawisza II Bydgoszcz
8:2
Polonia III Bydgoszcz
MKS Łochowo
2:0
Chemik III Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
6:0
KS Brzoza
Spójnia Białe Błota
4:0
KP Brzyskorzystewko
MKS Łochowo
2:0
Polonia III Bydgoszcz
Zawisza II Bydgoszcz
9:0
Pelikan Szubin
Jeziorak Żnin
6:1
Chemik III Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia III Bydgoszcz
1:5
Jeziorak Żnin
Pelikan Szubin
1:3
MKS Łochowo
KP Brzyskorzystewko
4:1
KS Brzoza
Zawisza II Bydgoszcz
2:2
Szubinianka Szubin
Chemik III Bydgoszcz
0:9
Spójnia Białe Błota
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
7:3
Pelikan Szubin
Szubinianka Szubin
6:0
KP Brzyskorzystewko
Spójnia Białe Błota
0:1
Polonia III Bydgoszcz
MKS Łochowo
0:0
Zawisza II Bydgoszcz
KS Brzoza
1:0
Chemik III Bydgoszcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik III Bydgoszcz
5:1
KP Brzyskorzystewko
Polonia III Bydgoszcz
2:0
KS Brzoza
Pelikan Szubin
0:10
Spójnia Białe Błota
MKS Łochowo
0:0
Szubinianka Szubin
Zawisza II Bydgoszcz
2:3
Jeziorak Żnin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
8:3
Chemik III Bydgoszcz
KS Brzoza
3:1
Pelikan Szubin
Jeziorak Żnin
2:1
MKS Łochowo
Spójnia Białe Błota
5:0
Zawisza II Bydgoszcz
KP Brzyskorzystewko
- : -
Polonia III Bydgoszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
- : -
Szubinianka Szubin
Polonia III Bydgoszcz
- : -
Chemik III Bydgoszcz
Pelikan Szubin
- : -
KP Brzyskorzystewko
MKS Łochowo
- : -
Spójnia Białe Błota
Zawisza II Bydgoszcz
- : -
KS Brzoza
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
- : -
Polonia III Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
- : -
Jeziorak Żnin
KS Brzoza
- : -
MKS Łochowo
Zawisza II Bydgoszcz
- : -
KP Brzyskorzystewko
Chemik III Bydgoszcz
- : -
Pelikan Szubin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
- : -
KS Brzoza
Spójnia Białe Błota
- : -
Szubinianka Szubin
Pelikan Szubin
- : -
Polonia III Bydgoszcz
MKS Łochowo
- : -
KP Brzyskorzystewko
Zawisza II Bydgoszcz
- : -
Chemik III Bydgoszcz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
- : -
Pelikan Szubin
KS Brzoza
- : -
Spójnia Białe Błota
KP Brzyskorzystewko
- : -
Jeziorak Żnin
Chemik III Bydgoszcz
- : -
MKS Łochowo
Polonia III Bydgoszcz
- : -
Zawisza II Bydgoszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij