zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bydgoszcz
1:4
Szubinianka Szubin
AP Brda Bydgoszcz
2:1
Łokietek Wierzchucin Królewski
Krajna Sępólno Krajeńskie
0:1
Victoria Koronowo
KP Golden Goal I Bydgoszcz
0:0
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koronowo
5:0
KP Golden Goal I Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
0:1
AP Brda Bydgoszcz
Rawys Raciąż
3:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
Szubinianka Szubin
2:0
Łokietek Wierzchucin Królewski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Brda Bydgoszcz
0:1
Victoria Koronowo
Łokietek Wierzchucin Królewski
2:1
Gwiazda Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
0:4
Grom Więcbork
KP Golden Goal I Bydgoszcz
0:1
Rawys Raciąż
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawys Raciąż
1:4
AP Brda Bydgoszcz
Victoria Bydgoszcz
0:6
Krajna Sępólno Krajeńskie
Grom Więcbork
0:0
KP Golden Goal I Bydgoszcz
Szubinianka Szubin
0:4
Gwiazda Bydgoszcz
Victoria Koronowo
6:1
Łokietek Wierzchucin Królewski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
2:1
Victoria Koronowo
AP Brda Bydgoszcz
2:1
Grom Więcbork
Łokietek Wierzchucin Królewski
2:8
Rawys Raciąż
KP Golden Goal I Bydgoszcz
10:0
Victoria Bydgoszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
1:0
Łokietek Wierzchucin Królewski
Rawys Raciąż
1:1
Gwiazda Bydgoszcz
Victoria Bydgoszcz
2:4
AP Brda Bydgoszcz
Szubinianka Szubin
0:2
Victoria Koronowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Wierzchucin Królewski
7:2
Victoria Bydgoszcz
Victoria Koronowo
2:0
Rawys Raciąż
Gwiazda Bydgoszcz
2:1
Grom Więcbork
Krajna Sępólno Krajeńskie
5:0
Szubinianka Szubin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bydgoszcz
0:4
Gwiazda Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:2
KP Golden Goal I Bydgoszcz
Grom Więcbork
0:3
Victoria Koronowo
Szubinianka Szubin
2:5
Rawys Raciąż
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koronowo
5:0
Victoria Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
2:4
Krajna Sępólno Krajeńskie
Rawys Raciąż
0:0
Grom Więcbork
KP Golden Goal I Bydgoszcz
1:0
Szubinianka Szubin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bydgoszcz
0:7
Rawys Raciąż
Krajna Sępólno Krajeńskie
3:1
Łokietek Wierzchucin Królewski
Szubinianka Szubin
2:2
Grom Więcbork
KP Golden Goal I Bydgoszcz
0:2
AP Brda Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Brda Bydgoszcz
8:1
Szubinianka Szubin
Łokietek Wierzchucin Królewski
2:1
KP Golden Goal I Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
1:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Grom Więcbork
4:0
Victoria Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Brda Bydgoszcz
0:3*
KP Golden Goal I Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
0:1
Rawys Raciąż
Grom Więcbork
3:1
Szubinianka Szubin
Victoria Bydgoszcz
3:4
Łokietek Wierzchucin Królewski
Victoria Koronowo
3:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
2:1
KP Golden Goal I Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
0:3*
Victoria Bydgoszcz
Łokietek Wierzchucin Królewski
5:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Grom Więcbork
1:0
Rawys Raciąż
Victoria Koronowo
0:0
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
6:0
Łokietek Wierzchucin Królewski
Rawys Raciąż
2:3
KP Golden Goal I Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
8:1
Victoria Bydgoszcz
Szubinianka Szubin
3:0*
AP Brda Bydgoszcz
Victoria Koronowo
3:3
Grom Więcbork
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
4:2
Victoria Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
0:3*
Rawys Raciąż
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:3
Gwiazda Bydgoszcz
Łokietek Wierzchucin Królewski
1:4
Grom Więcbork
KP Golden Goal I Bydgoszcz
0:8
Victoria Koronowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawys Raciąż
1:3
Szubinianka Szubin
Gwiazda Bydgoszcz
2:0
Victoria Bydgoszcz
KP Golden Goal I Bydgoszcz
3:1
Łokietek Wierzchucin Królewski
Grom Więcbork
1:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Victoria Koronowo
3:0*
AP Brda Bydgoszcz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawys Raciąż
5:0
Victoria Bydgoszcz
Łokietek Wierzchucin Królewski
3:0*
AP Brda Bydgoszcz
Grom Więcbork
0:1
Gwiazda Bydgoszcz
KP Golden Goal I Bydgoszcz
2:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
Victoria Koronowo
5:0
Szubinianka Szubin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bydgoszcz
1:4
Grom Więcbork
Rawys Raciąż
0:3
Victoria Koronowo
Gwiazda Bydgoszcz
0:0
KP Golden Goal I Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
3:0*
AP Brda Bydgoszcz
Łokietek Wierzchucin Królewski
4:3
Szubinianka Szubin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
3:0*
Krajna Sępólno Krajeńskie
Victoria Bydgoszcz
1:5
Victoria Koronowo
Rawys Raciąż
0:2
Łokietek Wierzchucin Królewski
AP Brda Bydgoszcz
0:3*
Gwiazda Bydgoszcz
KP Golden Goal I Bydgoszcz
1:5
Grom Więcbork
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
3:0*
AP Brda Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
7:0
Rawys Raciąż
Victoria Bydgoszcz
1:2
KP Golden Goal I Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
2:2
Szubinianka Szubin
Łokietek Wierzchucin Królewski
1:3
Victoria Koronowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij