zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
3:0
Mień Lipno
Unia Janikowo
1:2
UKS SMS Włocławek
Olimpia Grudziądz
0:4
Zawisza II Bydgoszcz
Włókniarz Toruń
1:2
Chemik Bydgoszcz
Elana Toruń
4:0
Pogoń Mogilno
Wda Świecie
2:1
Cuiavia Inowrocław
BKS Bydgoszcz
4:1
Sparta Brodnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
0:2
Elana Toruń
Sparta Brodnica
1:2
Unia Janikowo
Lider Włocławek
3:0
BKS Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
1:2
Gwiazda Bydgoszcz
Wda Świecie
0:1
Olimpia Grudziądz
Cuiavia Inowrocław
1:2
Mień Lipno
Zawisza II Bydgoszcz
4:1
Włókniarz Toruń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
2:0
Chemik Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
1:3
UKS SMS Włocławek
Mień Lipno
2:1
Pogoń Mogilno
Elana Toruń
4:0
Sparta Brodnica
Włókniarz Toruń
1:3
Wda Świecie
Unia Janikowo
1:4
Lider Włocławek
Olimpia Grudziądz
6:0
Cuiavia Inowrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
1:5
Włókniarz Toruń
Chemik Bydgoszcz
2:1
Unia Janikowo
Cuiavia Inowrocław
1:1
Pogoń Mogilno
Sparta Brodnica
1:3
Gwiazda Bydgoszcz
UKS SMS Włocławek
1:0
Mień Lipno
Lider Włocławek
3:2
Elana Toruń
Zawisza II Bydgoszcz
3:0
BKS Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
6:1
Cuiavia Inowrocław
Gwiazda Bydgoszcz
1:2
Lider Włocławek
Unia Janikowo
2:8
Zawisza II Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
0:3
Wda Świecie
Elana Toruń
1:4
Chemik Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
0:7
UKS SMS Włocławek
Mień Lipno
2:0
Sparta Brodnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
3:1
Mień Lipno
Wda Świecie
8:1
Unia Janikowo
Sparta Brodnica
0:3
Pogoń Mogilno
Chemik Bydgoszcz
2:0
Gwiazda Bydgoszcz
Zawisza II Bydgoszcz
4:2
Elana Toruń
Olimpia Grudziądz
2:1
BKS Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław
1:0
UKS SMS Włocławek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
2:3
Lider Włocławek
UKS SMS Włocławek
10:0
Sparta Brodnica
Gwiazda Bydgoszcz
1:2
Zawisza II Bydgoszcz
Unia Janikowo
1:3
Olimpia Grudziądz
BKS Bydgoszcz
0:8
Włókniarz Toruń
Mień Lipno
0:1
Chemik Bydgoszcz
Elana Toruń
1:6
Wda Świecie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
0:2
UKS SMS Włocławek
Wda Świecie
5:4
Gwiazda Bydgoszcz
Włókniarz Toruń
4:1
Unia Janikowo
Chemik Bydgoszcz
4:1
Pogoń Mogilno
Zawisza II Bydgoszcz
4:0
Mień Lipno
Olimpia Grudziądz
3:0
Elana Toruń
Cuiavia Inowrocław
4:1
Sparta Brodnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
2:3
Lider Włocławek
UKS SMS Włocławek
0:4
Chemik Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
1:2
Olimpia Grudziądz
Pogoń Mogilno
0:6
Zawisza II Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
3:0
Cuiavia Inowrocław
Mień Lipno
0:6
Wda Świecie
Elana Toruń
0:1
Włókniarz Toruń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
1:0
Gwiazda Bydgoszcz
Wda Świecie
6:3
Pogoń Mogilno
BKS Bydgoszcz
2:0
Unia Janikowo
Chemik Bydgoszcz
20:1
Sparta Brodnica
Zawisza II Bydgoszcz
1:0
UKS SMS Włocławek
Cuiavia Inowrocław
1:0
Lider Włocławek
Olimpia Grudziądz
2:0
Mień Lipno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
2:11
Zawisza II Bydgoszcz
Lider Włocławek
0:2
Chemik Bydgoszcz
UKS SMS Włocławek
0:4
Wda Świecie
Unia Janikowo
1:2
Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno
0:2
Olimpia Grudziądz
Mień Lipno
1:1
Włókniarz Toruń
Elana Toruń
2:2
BKS Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
7:0
Sparta Brodnica
Włókniarz Toruń
0:1
Pogoń Mogilno
Unia Janikowo
2:1
Elana Toruń
BKS Bydgoszcz
5:1
Gwiazda Bydgoszcz
Zawisza II Bydgoszcz
3:0
Lider Włocławek
Cuiavia Inowrocław
0:1
Chemik Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
0:0
UKS SMS Włocławek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
1:0
Wda Świecie
Gwiazda Bydgoszcz
3:0
Unia Janikowo
UKS SMS Włocławek
2:1
Włókniarz Toruń
Sparta Brodnica
0:3
Olimpia Grudziądz
Mień Lipno
1:0
BKS Bydgoszcz
Elana Toruń
2:2
Cuiavia Inowrocław
Chemik Bydgoszcz
1:1
Zawisza II Bydgoszcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
3:1
Mień Lipno
Wda Świecie
3:3
Chemik Bydgoszcz
Włókniarz Toruń
14:0
Sparta Brodnica
Cuiavia Inowrocław
1:6
Zawisza II Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
3:0*
Lider Włocławek
Elana Toruń
1:1
Gwiazda Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
2:0
Pogoń Mogilno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
1:2
Włókniarz Toruń
Gwiazda Bydgoszcz
3:0
Cuiavia Inowrocław
UKS SMS Włocławek
3:0
BKS Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
2:0
Unia Janikowo
Mień Lipno
5:2
Elana Toruń
Zawisza II Bydgoszcz
2:3
Wda Świecie
Chemik Bydgoszcz
3:0
Olimpia Grudziądz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij