zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
1:3
MUKS CWZS Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
2:1
UKS SMS Włocławek
Sparta Brodnica
7:3
Lider Włocławek
Budowlany KS Bydgoszcz
1:3
Wda Świecie
Unia Wąbrzeźno
2:4
Victoria Koronowo
Cuiavia Inowrocław
3:1
Unia Janikowo
Włókniarz Toruń
0:2
Elana Toruń
Olimpia Grudziądz
0:4
Chemik Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
1:3
Sparta Brodnica
Victoria Koronowo
3:0
Lider Włocławek
MUKS CWZS Bydgoszcz
0:0
Gwiazda Bydgoszcz
Wda Świecie
5:0
Włókniarz Toruń
Unia Wąbrzeźno
1:3
Budowlany KS Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz
6:0
Pogoń Mogilno
Unia Janikowo
0:2
Olimpia Grudziądz
Elana Toruń
0:1
Cuiavia Inowrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
0:1
Unia Janikowo
Gwiazda Bydgoszcz
0:0
Chemik Bydgoszcz
Budowlany KS Bydgoszcz
1:1
Victoria Koronowo
Cuiavia Inowrocław
0:6
Wda Świecie
Sparta Brodnica
1:2
MUKS CWZS Bydgoszcz
Lider Włocławek
1:2
UKS SMS Włocławek
Włókniarz Toruń
1:3
Unia Wąbrzeźno
Olimpia Grudziądz
1:2
Elana Toruń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koronowo
4:0
UKS SMS Włocławek
Elana Toruń
1:1
Pogoń Mogilno
MUKS CWZS Bydgoszcz
5:1
Lider Włocławek
Unia Janikowo
0:4
Gwiazda Bydgoszcz
Budowlany KS Bydgoszcz
0:0
Włókniarz Toruń
Unia Wąbrzeźno
3:0
Cuiavia Inowrocław
Chemik Bydgoszcz
7:1
Sparta Brodnica
Wda Świecie
4:1
Olimpia Grudziądz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
0:1
Unia Wąbrzeźno
Gwiazda Bydgoszcz
0:1
Elana Toruń
Włókniarz Toruń
1:0
Victoria Koronowo
UKS SMS Włocławek
0:2
MUKS CWZS Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
1:5
Wda Świecie
Sparta Brodnica
8:1
Unia Janikowo
Lider Włocławek
0:2
Chemik Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław
1:3
Budowlany KS Bydgoszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
2:2
Sparta Brodnica
Wda Świecie
3:1
Gwiazda Bydgoszcz
Włókniarz Toruń
6:1
Cuiavia Inowrocław
Unia Janikowo
0:5
Lider Włocławek
Budowlany KS Bydgoszcz
2:2
Olimpia Grudziądz
Unia Wąbrzeźno
3:2
Pogoń Mogilno
Chemik Bydgoszcz
5:0
UKS SMS Włocławek
Victoria Koronowo
2:3
MUKS CWZS Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
4:4
Wda Świecie
Gwiazda Bydgoszcz
3:1
Unia Wąbrzeźno
MUKS CWZS Bydgoszcz
1:1
Chemik Bydgoszcz
UKS SMS Włocławek
1:2
Unia Janikowo
Lider Włocławek
5:1
Elana Toruń
Olimpia Grudziądz
3:1
Włókniarz Toruń
Cuiavia Inowrocław
1:7
Victoria Koronowo
Pogoń Mogilno
2:3
Budowlany KS Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
1:0
UKS SMS Włocławek
Włókniarz Toruń
3:0
Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław
0:2
Olimpia Grudziądz
Unia Wąbrzeźno
5:1
Sparta Brodnica
Victoria Koronowo
0:3
Chemik Bydgoszcz
Unia Janikowo
1:5
MUKS CWZS Bydgoszcz
Budowlany KS Bydgoszcz
1:2
Gwiazda Bydgoszcz
Wda Świecie
4:0
Lider Włocławek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
2:1
Cuiavia Inowrocław
Gwiazda Bydgoszcz
1:2
Włókniarz Toruń
Olimpia Grudziądz
1:3
Victoria Koronowo
UKS SMS Włocławek
0:1
Wda Świecie
Sparta Brodnica
3:0
Budowlany KS Bydgoszcz
Lider Włocławek
2:0
Unia Wąbrzeźno
MUKS CWZS Bydgoszcz
1:0
Elana Toruń
Chemik Bydgoszcz
3:0
Unia Janikowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
1:0
Sparta Brodnica
Olimpia Grudziądz
6:0
Pogoń Mogilno
Wda Świecie
0:0
MUKS CWZS Bydgoszcz
Budowlany KS Bydgoszcz
1:3
Lider Włocławek
Unia Wąbrzeźno
5:2
UKS SMS Włocławek
Cuiavia Inowrocław
0:6
Gwiazda Bydgoszcz
Victoria Koronowo
6:0
Unia Janikowo
Elana Toruń
0:6
Chemik Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
2:3
Victoria Koronowo
Gwiazda Bydgoszcz
3:0
Olimpia Grudziądz
UKS SMS Włocławek
3:0
Budowlany KS Bydgoszcz
Sparta Brodnica
10:0
Cuiavia Inowrocław
MUKS CWZS Bydgoszcz
1:0
Unia Wąbrzeźno
Lider Włocławek
0:0
Włókniarz Toruń
Unia Janikowo
0:3
Elana Toruń
Chemik Bydgoszcz
1:1
Wda Świecie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
0:1
Gwiazda Bydgoszcz
Włókniarz Toruń
0:4
UKS SMS Włocławek
Victoria Koronowo
2:0
Elana Toruń
Unia Wąbrzeźno
1:0
Chemik Bydgoszcz
Budowlany KS Bydgoszcz
1:2
MUKS CWZS Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław
0:6
Lider Włocławek
Wda Świecie
10:0
Unia Janikowo
Olimpia Grudziądz
2:3
Sparta Brodnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
5:3
Pogoń Mogilno
Gwiazda Bydgoszcz
2:0
Victoria Koronowo
Elana Toruń
0:6
Wda Świecie
UKS SMS Włocławek
3:1
Cuiavia Inowrocław
Lider Włocławek
2:1
Olimpia Grudziądz
Unia Janikowo
1:1
Unia Wąbrzeźno
Chemik Bydgoszcz
2:1
Budowlany KS Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
3:0
Włókniarz Toruń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
1:1
Sparta Brodnica
Olimpia Grudziądz
2:3
UKS SMS Włocławek
Victoria Koronowo
1:1
Wda Świecie
Budowlany KS Bydgoszcz
10:0
Unia Janikowo
Cuiavia Inowrocław
0:7
MUKS CWZS Bydgoszcz
Unia Wąbrzeźno
2:1
Elana Toruń
Pogoń Mogilno
1:0
Lider Włocławek
Włókniarz Toruń
0:0
Chemik Bydgoszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
4:2
Victoria Koronowo
Lider Włocławek
3:0*
Gwiazda Bydgoszcz
Elana Toruń
2:3
Budowlany KS Bydgoszcz
UKS SMS Włocławek
3:0
Pogoń Mogilno
MUKS CWZS Bydgoszcz
5:0
Olimpia Grudziądz
Unia Janikowo
0:2
Włókniarz Toruń
Chemik Bydgoszcz
6:0
Cuiavia Inowrocław
Wda Świecie
3:0
Unia Wąbrzeźno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij