zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
3:1
KS Kawle
Fala Świekatowo
3:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
SLKS Start Pruszcz
0:1
LKS Kamionka
Piaski Bydgoszcz
6:1
Tartak Wudzyn
Victoria Niemcz
0:4
Sparta Przysiersk
Victoria Koronowo
5:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Rawys Raciąż
2:2
Grom Więcbork
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
3:2
Piaski Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:3
BKS Bydgoszcz
LKS Kamionka
2:1
Victoria Koronowo
Rawys Raciąż
3:2
Victoria Niemcz
Tartak Wudzyn
0:5
Fala Świekatowo
Sparta Przysiersk
1:2
SLKS Start Pruszcz
Grom Więcbork
1:0
KS Kawle
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
11:0
Tartak Wudzyn
Fala Świekatowo
2:2
MLKS Tucholanka Tuchola
SLKS Start Pruszcz
3:0*
Rawys Raciąż
Piaski Bydgoszcz
3:3
LKS Kamionka
Victoria Niemcz
1:4
Grom Więcbork
Victoria Koronowo
5:1
Sparta Przysiersk
KS Kawle
6:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
1:6
BKS Bydgoszcz
Victoria Niemcz
4:1
SLKS Start Pruszcz
LKS Kamionka
1:0
Fala Świekatowo
Rawys Raciąż
1:0
Victoria Koronowo
Tartak Wudzyn
0:4
KS Kawle
Sparta Przysiersk
4:2
Piaski Bydgoszcz
Grom Więcbork
3:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
1:1
LKS Kamionka
Fala Świekatowo
1:2
Sparta Przysiersk
SLKS Start Pruszcz
0:0
Grom Więcbork
Krajna Sępólno Krajeńskie
3:1
Tartak Wudzyn
Victoria Koronowo
1:1
Victoria Niemcz
KS Kawle
2:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Piaski Bydgoszcz
4:0
Rawys Raciąż
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
3:0
KS Kawle
Rawys Raciąż
1:4
Fala Świekatowo
Sparta Przysiersk
2:4
BKS Bydgoszcz
Grom Więcbork
6:2
Tartak Wudzyn
SLKS Start Pruszcz
1:2
Victoria Koronowo
Victoria Niemcz
0:4
Piaski Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
4:4
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
9:1
Rawys Raciąż
Fala Świekatowo
4:0
Victoria Niemcz
Piaski Bydgoszcz
2:0
SLKS Start Pruszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:2
LKS Kamionka
Victoria Koronowo
3:0
Grom Więcbork
Tartak Wudzyn
1:6
MLKS Tucholanka Tuchola
KS Kawle
3:1
Sparta Przysiersk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
0:3
Fala Świekatowo
Victoria Niemcz
1:2
BKS Bydgoszcz
Victoria Koronowo
1:2
Piaski Bydgoszcz
LKS Kamionka
1:1
Tartak Wudzyn
Rawys Raciąż
5:2
KS Kawle
Sparta Przysiersk
1:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
Grom Więcbork
0:3
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
2:1
LKS Kamionka
BKS Bydgoszcz
7:0
SLKS Start Pruszcz
Fala Świekatowo
1:0
Victoria Koronowo
Piaski Bydgoszcz
3:4
Grom Więcbork
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:4
Rawys Raciąż
Tartak Wudzyn
1:5
Sparta Przysiersk
KS Kawle
3:1
Victoria Niemcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
1:2
KS Kawle
Piaski Bydgoszcz
2:1
Fala Świekatowo
Victoria Niemcz
4:4
Krajna Sępólno Krajeńskie
Victoria Koronowo
2:1
BKS Bydgoszcz
Rawys Raciąż
8:2
Tartak Wudzyn
Sparta Przysiersk
2:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Grom Więcbork
4:1
LKS Kamionka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
2:1
Rawys Raciąż
BKS Bydgoszcz
2:0
Piaski Bydgoszcz
Fala Świekatowo
2:3
Grom Więcbork
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:0
SLKS Start Pruszcz
LKS Kamionka
2:0
Sparta Przysiersk
Tartak Wudzyn
0:2
Victoria Niemcz
KS Kawle
5:0
Victoria Koronowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaski Bydgoszcz
3:0
KS Kawle
Grom Więcbork
3:4
Sparta Przysiersk
Fala Świekatowo
0:3
BKS Bydgoszcz
SLKS Start Pruszcz
2:1
Tartak Wudzyn
Victoria Koronowo
5:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Rawys Raciąż
1:0
LKS Kamionka
Victoria Niemcz
0:4
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kawle
3:6
Fala Świekatowo
LKS Kamionka
3:0
Victoria Niemcz
MLKS Tucholanka Tuchola
5:1
SLKS Start Pruszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:1
Piaski Bydgoszcz
Tartak Wudzyn
0:15
Victoria Koronowo
Sparta Przysiersk
0:2
Rawys Raciąż
BKS Bydgoszcz
6:3
Grom Więcbork
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kawle
0:3
BKS Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
1:1
Victoria Koronowo
Sparta Przysiersk
1:0
Victoria Niemcz
Grom Więcbork
1:1
Rawys Raciąż
Tartak Wudzyn
0:4
Piaski Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:1
Fala Świekatowo
LKS Kamionka
0:0
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kawle
0:3
Grom Więcbork
Victoria Koronowo
1:0
LKS Kamionka
Victoria Niemcz
0:1
Rawys Raciąż
Fala Świekatowo
7:0
Tartak Wudzyn
SLKS Start Pruszcz
2:0
Sparta Przysiersk
Piaski Bydgoszcz
2:2
MLKS Tucholanka Tuchola
BKS Bydgoszcz
2:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Przysiersk
3:4
Victoria Koronowo
MLKS Tucholanka Tuchola
2:0
Fala Świekatowo
Krajna Sępólno Krajeńskie
3:0
KS Kawle
LKS Kamionka
0:0
Piaski Bydgoszcz
Rawys Raciąż
0:0
SLKS Start Pruszcz
Grom Więcbork
1:1
Victoria Niemcz
Tartak Wudzyn
1:4
BKS Bydgoszcz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kawle
0:3
Tartak Wudzyn
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:1
Grom Więcbork
Fala Świekatowo
2:3
LKS Kamionka
SLKS Start Pruszcz
7:1
Victoria Niemcz
Victoria Koronowo
0:1
Rawys Raciąż
BKS Bydgoszcz
6:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Piaski Bydgoszcz
0:2
Sparta Przysiersk
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
3:0
KS Kawle
LKS Kamionka
0:2
BKS Bydgoszcz
Rawys Raciąż
4:2
Piaski Bydgoszcz
Sparta Przysiersk
0:0
Fala Świekatowo
Grom Więcbork
2:0
SLKS Start Pruszcz
Victoria Niemcz
0:5
Victoria Koronowo
Tartak Wudzyn
0:6
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
2:0
Sparta Przysiersk
Fala Świekatowo
1:2
Rawys Raciąż
Krajna Sępólno Krajeńskie
6:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Victoria Koronowo
1:1
SLKS Start Pruszcz
KS Kawle
0:3
LKS Kamionka
Tartak Wudzyn
0:3
Grom Więcbork
Piaski Bydgoszcz
5:2
Victoria Niemcz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawys Raciąż
0:1
BKS Bydgoszcz
Sparta Przysiersk
3:0
KS Kawle
MLKS Tucholanka Tuchola
8:2
Tartak Wudzyn
SLKS Start Pruszcz
5:1
Piaski Bydgoszcz
Grom Więcbork
2:3
Victoria Koronowo
Victoria Niemcz
1:1
Fala Świekatowo
LKS Kamionka
1:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
2:3
SLKS Start Pruszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
1:2
Grom Więcbork
BKS Bydgoszcz
7:0
Victoria Niemcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
4:0
Sparta Przysiersk
KS Kawle
0:3
Rawys Raciąż
Tartak Wudzyn
0:3
LKS Kamionka
Piaski Bydgoszcz
2:1
Victoria Koronowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Przysiersk
12:0
Tartak Wudzyn
SLKS Start Pruszcz
1:1
BKS Bydgoszcz
Victoria Niemcz
3:0
KS Kawle
LKS Kamionka
2:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Rawys Raciąż
0:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Grom Więcbork
4:1
Piaski Bydgoszcz
Victoria Koronowo
5:1
Fala Świekatowo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kawle
0:3
SLKS Start Pruszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
4:1
Sparta Przysiersk
Fala Świekatowo
2:1
Piaski Bydgoszcz
LKS Kamionka
1:0
Grom Więcbork
Krajna Sępólno Krajeńskie
5:0
Victoria Niemcz
BKS Bydgoszcz
4:0
Victoria Koronowo
Tartak Wudzyn
1:5
Rawys Raciąż
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
6:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Piaski Bydgoszcz
1:5
BKS Bydgoszcz
Victoria Niemcz
11:1
Tartak Wudzyn
Victoria Koronowo
3:0
KS Kawle
Rawys Raciąż
2:3
MLKS Tucholanka Tuchola
Sparta Przysiersk
1:1
LKS Kamionka
Grom Więcbork
3:0
Fala Świekatowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij