zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
6:2
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
Mały Piłkarz Inowrocław
2:1
Unia Solec Kujawski
Victoria Niemcz
5:2
Victoria Koronowo
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
7:1
Struga Drzycim
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
3:0
AP Młoda Włocławianka Włocławek
Jedynka Aleksandrów Kujawski
0:1
Wisełka Solec Kujawski
GLKS Osielsko
1:0
Polonia Bydgoszcz
Cis Cekcyn
1:2
Fala Świekatowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
3:4
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
Mały Piłkarz Inowrocław
2:0
GLKS Osielsko
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
7:0
Victoria Koronowo
Wisełka Solec Kujawski
0:0
Fala Świekatowo
Unia Solec Kujawski
3:1
Polonia Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
2:0
Cis Cekcyn
Struga Drzycim
0:1
Victoria Niemcz
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
3:0
AP Młoda Włocławianka Włocławek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
3:0
AP Młoda Włocławianka Włocławek
Mały Piłkarz Inowrocław
2:0
Polonia Bydgoszcz
Victoria Niemcz
6:2
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Unia Solec Kujawski
4:1
GLKS Osielsko
Jedynka Aleksandrów Kujawski
0:0
Fala Świekatowo
Struga Drzycim
3:0
Victoria Koronowo
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
2:9
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
Cis Cekcyn
0:0
Wisełka Solec Kujawski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koronowo
0:6
Polonia II Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz
2:1
AP Młoda Włocławianka Włocławek
Mały Piłkarz Inowrocław
5:1
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
Victoria Niemcz
2:1
Unia Solec Kujawski
Jedynka Aleksandrów Kujawski
1:2
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
GLKS Osielsko
1:2
Wisełka Solec Kujawski
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
0:1
Fala Świekatowo
Cis Cekcyn
1:1
Struga Drzycim
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koronowo
1:6
GLKS Osielsko
Mały Piłkarz Inowrocław
3:0
Cis Cekcyn
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
2:0
AP Młoda Włocławianka Włocławek
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
5:2
Struga Drzycim
Wisełka Solec Kujawski
1:2
Polonia II Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
4:1
Polonia Bydgoszcz
Fala Świekatowo
1:1
Unia Solec Kujawski
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
2:6
Victoria Niemcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koronowo
0:6
Wisełka Solec Kujawski
Polonia II Bydgoszcz
2:1
GLKS Osielsko
Mały Piłkarz Inowrocław
6:1
Struga Drzycim
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
5:0
Polonia Bydgoszcz
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
4:0
Cis Cekcyn
Jedynka Aleksandrów Kujawski
4:0
AP Młoda Włocławianka Włocławek
Fala Świekatowo
1:1
Victoria Niemcz
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
1:5
Unia Solec Kujawski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koronowo
1:2
Cis Cekcyn
Polonia Bydgoszcz
1:1
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
Mały Piłkarz Inowrocław
0:0
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Victoria Niemcz
3:0
Polonia II Bydgoszcz
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
1:2
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
Wisełka Solec Kujawski
3:0
AP Młoda Włocławianka Włocławek
Unia Solec Kujawski
6:0
Struga Drzycim
Fala Świekatowo
3:0
GLKS Osielsko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koronowo
3:0
Polonia Bydgoszcz
Mały Piłkarz Inowrocław
5:1
Victoria Niemcz
Unia Solec Kujawski
3:0
AP Młoda Włocławianka Włocławek
Jedynka Aleksandrów Kujawski
3:0
Polonia II Bydgoszcz
Fala Świekatowo
3:1
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
GLKS Osielsko
1:2
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
Struga Drzycim
1:2
Wisełka Solec Kujawski
Cis Cekcyn
5:2
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koronowo
3:2
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
Mały Piłkarz Inowrocław
3:0
Polonia II Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
5:0
Wisełka Solec Kujawski
Jedynka Aleksandrów Kujawski
2:2
Victoria Niemcz
Fala Świekatowo
2:4
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
GLKS Osielsko
0:2
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Struga Drzycim
6:2
AP Młoda Włocławianka Włocławek
Cis Cekcyn
0:2
Polonia Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koronowo
0:4
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Polonia II Bydgoszcz
3:0
Struga Drzycim
Polonia Bydgoszcz
0:3
Fala Świekatowo
Victoria Niemcz
3:0
AP Młoda Włocławianka Włocławek
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
2:2
Mały Piłkarz Inowrocław
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
0:3
Unia Solec Kujawski
Wisełka Solec Kujawski
1:5
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
Cis Cekcyn
6:2
GLKS Osielsko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bydgoszcz
2:2
Polonia II Bydgoszcz
Victoria Niemcz
5:2
Cis Cekcyn
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
3:1
Victoria Koronowo
Wisełka Solec Kujawski
3:3
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Unia Solec Kujawski
2:1
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Fala Świekatowo
3:0
Struga Drzycim
GLKS Osielsko
3:0
AP Młoda Włocławianka Włocławek
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
1:3
Mały Piłkarz Inowrocław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bydgoszcz
3:0
Struga Drzycim
Victoria Niemcz
3:2
GLKS Osielsko
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
0:0
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Wisełka Solec Kujawski
1:3
Mały Piłkarz Inowrocław
Unia Solec Kujawski
2:2
Victoria Koronowo
Fala Świekatowo
2:1
Polonia II Bydgoszcz
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
0:0
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Cis Cekcyn
3:0
AP Młoda Włocławianka Włocławek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
1:1
Unia Solec Kujawski
Cis Cekcyn
2:3
Polonia II Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
2:0
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
GLKS Osielsko
3:0
Struga Drzycim
Fala Świekatowo
3:0
Victoria Koronowo
AP Młoda Włocławianka Włocławek
0:1
Mały Piłkarz Inowrocław
Victoria Niemcz
4:5
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
Wisełka Solec Kujawski
6:0
Polonia Bydgoszcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
1:2
Unia Solec Kujawski
Jedynka Aleksandrów Kujawski
3:0
Struga Drzycim
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
2:4
GLKS Osielsko
Mały Piłkarz Inowrocław
0:0
Fala Świekatowo
AP Młoda Włocławianka Włocławek
3:0
Victoria Koronowo
Victoria Niemcz
2:0
Wisełka Solec Kujawski
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
4:2
Polonia Bydgoszcz
Cis Cekcyn
2:3
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
2:1
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Cis Cekcyn
1:2
Unia Solec Kujawski
Jedynka Aleksandrów Kujawski
2:0
GLKS Osielsko
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
3:0
Struga Drzycim
Mały Piłkarz Inowrocław
3:0
Victoria Koronowo
AP Młoda Włocławianka Włocławek
2:2
Fala Świekatowo
Victoria Niemcz
3:1
Polonia Bydgoszcz
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
1:2
Wisełka Solec Kujawski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij