zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SP II Zawisza Bydgoszcz
0:10
Gwiazda Bydgoszcz
SP Zawisza Bydgoszcz
11:1
Spójnia II Białe Błota
Spójnia Białe Błota
8:0
Gwiazda II Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
3:3
Polonia II Bydgoszcz
KS Łochowo
1:14
Polonia Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
1:4
Spójnia Białe Błota
Polonia Bydgoszcz
6:1
SP Zawisza Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
7:2
Gwiazda II Bydgoszcz
Spójnia II Białe Błota
2:4
AP Brda Bydgoszcz
KS Łochowo
6:7
SP II Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Bydgoszcz
4:1
Polonia II Bydgoszcz
SP Zawisza Bydgoszcz
10:2
SP II Zawisza Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
10:1
Spójnia II Białe Błota
AP Brda Bydgoszcz
1:10
Polonia Bydgoszcz
KS Łochowo
0:13
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SP II Zawisza Bydgoszcz
3:1
AP Brda Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz
10:6
Spójnia Białe Błota
Gwiazda Bydgoszcz
6:1
Polonia II Bydgoszcz
Spójnia II Białe Błota
1:3
Gwiazda II Bydgoszcz
KS Łochowo
0:3
SP Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
6:4
Spójnia II Białe Błota
Gwiazda II Bydgoszcz
1:11
Polonia Bydgoszcz
SP Zawisza Bydgoszcz
1:2
Gwiazda Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
1:2
SP II Zawisza Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
7:1
KS Łochowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SP II Zawisza Bydgoszcz
4:3
Gwiazda II Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz
11:2
Polonia II Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
9:1
Spójnia II Białe Błota
SP Zawisza Bydgoszcz
12:1
AP Brda Bydgoszcz
KS Łochowo
1:9
Spójnia Białe Błota
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
1:7
SP II Zawisza Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
3:1
KS Łochowo
Spójnia Białe Błota
0:7
SP Zawisza Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
3:10
Gwiazda Bydgoszcz
Spójnia II Białe Błota
2:9
Polonia Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SP II Zawisza Bydgoszcz
6:1
Spójnia II Białe Błota
Gwiazda Bydgoszcz
3:1
Polonia Bydgoszcz
SP Zawisza Bydgoszcz
10:1
Gwiazda II Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
3:5
Spójnia Białe Błota
KS Łochowo
6:7
Polonia II Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
2:7
SP Zawisza Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
4:4
AP Brda Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz
4:8
SP II Zawisza Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
0:3
Gwiazda Bydgoszcz
Spójnia II Białe Błota
7:1
KS Łochowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
1:7
AP Brda Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
0:0
Spójnia Białe Błota
Gwiazda Bydgoszcz
13:0
SP II Zawisza Bydgoszcz
Spójnia II Białe Błota
1:10
SP Zawisza Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz
6:2
KS Łochowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Zawisza Bydgoszcz
4:2
Polonia Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
1:10
Gwiazda Bydgoszcz
SP II Zawisza Bydgoszcz
3:6
KS Łochowo
Spójnia Białe Błota
7:2
Polonia II Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
1:3
Spójnia II Białe Błota
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
1:7
Gwiazda II Bydgoszcz
SP II Zawisza Bydgoszcz
2:17
SP Zawisza Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
10:1
KS Łochowo
Spójnia II Białe Błota
1:5
Spójnia Białe Błota
Polonia Bydgoszcz
9:1
AP Brda Bydgoszcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
3:13
Gwiazda Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
0:1
Spójnia II Białe Błota
SP Zawisza Bydgoszcz
7:2
KS Łochowo
AP Brda Bydgoszcz
3:4
SP II Zawisza Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
1:5
Polonia Bydgoszcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SP II Zawisza Bydgoszcz
1:7
Spójnia Białe Błota
Gwiazda Bydgoszcz
2:1
SP Zawisza Bydgoszcz
Spójnia II Białe Błota
3:2
Polonia II Bydgoszcz
KS Łochowo
2:3
AP Brda Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz
1:1
Gwiazda II Bydgoszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Bydgoszcz
3:1
SP II Zawisza Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
2:0
KS Łochowo
AP Brda Bydgoszcz
2:12
SP Zawisza Bydgoszcz
Spójnia II Białe Błota
1:15
Gwiazda Bydgoszcz
Polonia II Bydgoszcz
3:9
Polonia Bydgoszcz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
SP II Zawisza Bydgoszcz
10:3
Polonia II Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
11:0
AP Brda Bydgoszcz
SP Zawisza Bydgoszcz
3:2
Spójnia Białe Błota
KS Łochowo
3:7
Gwiazda II Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz
10:3
Spójnia II Białe Błota
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
1:4
KS Łochowo
Gwiazda II Bydgoszcz
3:6
SP Zawisza Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
4:3
AP Brda Bydgoszcz
Spójnia II Białe Błota
1:2
SP II Zawisza Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz
0:9
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
SP II Zawisza Bydgoszcz
1:2
Polonia Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
5:1
Spójnia Białe Błota
SP Zawisza Bydgoszcz
21:4
Polonia II Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
1:5
Gwiazda II Bydgoszcz
KS Łochowo
2:0
Spójnia II Białe Błota
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij