zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
Pauza
Fala Świekatowo
6:1
Gopło Kruszwica
Polonia Bydgoszcz
1:2
Pogoń Mogilno
Drwęca Golub-Dobrzyń
1:0
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Unia Janikowo
2:1
UKS SMS Włocławek
BKS Bydgoszcz
2:3
Chemik Bydgoszcz
Zawisza II Bydgoszcz
3:0
Włókniarz Toruń
Lider Włocławek
7:0
Dąb Barcin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
Pauza
Gopło Kruszwica
2:0
BKS Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
0:1
Fala Świekatowo
Chemik Bydgoszcz
4:0
Zawisza II Bydgoszcz
Włókniarz Toruń
2:4
Lider Włocławek
Dąb Barcin
1:3
Polonia Bydgoszcz
UKS SMS Włocławek
2:5
Drwęca Golub-Dobrzyń
Elana Toruń
2:1
Pogoń Mogilno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Drwęca Golub-Dobrzyń
Pauza
Fala Świekatowo
3:0*
UKS SMS Włocławek
Polonia Bydgoszcz
1:3
Włókniarz Toruń
Pogoń Mogilno
4:1
Dąb Barcin
Unia Janikowo
0:3
Elana Toruń
BKS Bydgoszcz
2:2
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Zawisza II Bydgoszcz
4:2
Gopło Kruszwica
Lider Włocławek
4:0
Chemik Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
Pauza
Gopło Kruszwica
1:4
Lider Włocławek
Jedynka Aleksandrów Kujawski
3:0
Zawisza II Bydgoszcz
Unia Janikowo
2:0
Drwęca Golub-Dobrzyń
Chemik Bydgoszcz
3:0
Polonia Bydgoszcz
Włókniarz Toruń
2:3
Pogoń Mogilno
UKS SMS Włocławek
5:0
BKS Bydgoszcz
Elana Toruń
3:0
Dąb Barcin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
Pauza
Fala Świekatowo
1:8
Unia Janikowo
Polonia Bydgoszcz
6:6
Gopło Kruszwica
Pogoń Mogilno
3:5
Chemik Bydgoszcz
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:3
Elana Toruń
Zawisza II Bydgoszcz
1:0
UKS SMS Włocławek
Lider Włocławek
14:0
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Dąb Barcin
3:5
Włókniarz Toruń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza II Bydgoszcz
Pauza
Gopło Kruszwica
4:1
Pogoń Mogilno
Drwęca Golub-Dobrzyń
2:2
Fala Świekatowo
Jedynka Aleksandrów Kujawski
0:1
Polonia Bydgoszcz
Unia Janikowo
5:0
BKS Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz
11:0
Dąb Barcin
UKS SMS Włocławek
2:2
Lider Włocławek
Elana Toruń
2:2
Włókniarz Toruń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
Pauza
Fala Świekatowo
0:2
Elana Toruń
Polonia Bydgoszcz
0:2
UKS SMS Włocławek
Pogoń Mogilno
1:0
Jedynka Aleksandrów Kujawski
BKS Bydgoszcz
2:2
Drwęca Golub-Dobrzyń
Zawisza II Bydgoszcz
3:2
Unia Janikowo
Włókniarz Toruń
0:6
Chemik Bydgoszcz
Dąb Barcin
0:6
Gopło Kruszwica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bydgoszcz
Pauza
Fala Świekatowo
3:1
BKS Bydgoszcz
Gopło Kruszwica
1:8
Włókniarz Toruń
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:0
Zawisza II Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
3:0
Dąb Barcin
Unia Janikowo
2:4
Lider Włocławek
UKS SMS Włocławek
2:0
Pogoń Mogilno
Elana Toruń
0:4
Chemik Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
1:11
Elana Toruń
Chemik Bydgoszcz
8:0
Gopło Kruszwica
Zawisza II Bydgoszcz
2:2
Fala Świekatowo
Włókniarz Toruń
0:1
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Lider Włocławek
11:0
Drwęca Golub-Dobrzyń
Dąb Barcin
0:1
UKS SMS Włocławek
Polonia Bydgoszcz
2:1
Unia Janikowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
Pauza
Fala Świekatowo
2:3
Lider Włocławek
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:1
Polonia Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
0:5
Chemik Bydgoszcz
Unia Janikowo
3:0
Pogoń Mogilno
BKS Bydgoszcz
1:10
Zawisza II Bydgoszcz
UKS SMS Włocławek
2:1
Włókniarz Toruń
Elana Toruń
5:2
Gopło Kruszwica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
Pauza
Zawisza II Bydgoszcz
2:3
Elana Toruń
Gopło Kruszwica
8:1
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Polonia Bydgoszcz
3:0
Fala Świekatowo
Pogoń Mogilno
3:0*
Drwęca Golub-Dobrzyń
Chemik Bydgoszcz
3:0
UKS SMS Włocławek
Lider Włocławek
14:0
BKS Bydgoszcz
Dąb Barcin
2:4
Unia Janikowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Bydgoszcz
Pauza
Fala Świekatowo
3:3
Pogoń Mogilno
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:0
Dąb Barcin
Unia Janikowo
2:4
Włókniarz Toruń
BKS Bydgoszcz
1:2
Polonia Bydgoszcz
Zawisza II Bydgoszcz
1:1
Lider Włocławek
UKS SMS Włocławek
2:3
Gopło Kruszwica
Elana Toruń
3:1
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gopło Kruszwica
Pauza
Lider Włocławek
5:0
Elana Toruń
Dąb Barcin
1:6
Fala Świekatowo
Jedynka Aleksandrów Kujawski
1:1
UKS SMS Włocławek
Pogoń Mogilno
5:0
BKS Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz
1:1
Unia Janikowo
Włókniarz Toruń
4:1
Drwęca Golub-Dobrzyń
Polonia Bydgoszcz
0:4
Zawisza II Bydgoszcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Pauza
Fala Świekatowo
2:2
Włókniarz Toruń
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:2
Chemik Bydgoszcz
Unia Janikowo
2:1
Gopło Kruszwica
BKS Bydgoszcz
5:0
Dąb Barcin
Zawisza II Bydgoszcz
1:3
Pogoń Mogilno
Lider Włocławek
5:0
Polonia Bydgoszcz
Elana Toruń
1:2
UKS SMS Włocławek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
Pauza
Gopło Kruszwica
2:4
Drwęca Golub-Dobrzyń
Polonia Bydgoszcz
1:0
Elana Toruń
Pogoń Mogilno
0:5
Lider Włocławek
Jedynka Aleksandrów Kujawski
3:0
Unia Janikowo
Chemik Bydgoszcz
5:0
Fala Świekatowo
Włókniarz Toruń
6:0
BKS Bydgoszcz
Dąb Barcin
1:7
Zawisza II Bydgoszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij