zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Piechcin
3:1
UKS Barcin
Orzeł Kcynia
0:5
Polonia II Bydgoszcz
SP Zawisza Bydgoszcz
0:1
BKS Bydgoszcz
Chemik II Bydgoszcz
5:3
Jeziorak Żnin
Szubinianka Szubin
1:5
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
5:1
SP Zawisza Bydgoszcz
Jeziorak Żnin
6:2
Zagłębie Piechcin
UKS Barcin
1:2
Szubinianka Szubin
Polonia II Bydgoszcz
0:3*
BKS Bydgoszcz
Orzeł Kcynia
1:2
Chemik II Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Piechcin
1:0
Orzeł Kcynia
SP Zawisza Bydgoszcz
1:5
UKS Barcin
BKS Bydgoszcz
1:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Chemik II Bydgoszcz
1:1
Polonia II Bydgoszcz
Szubinianka Szubin
3:4
Jeziorak Żnin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Barcin
2:2
BKS Bydgoszcz
Chemik II Bydgoszcz
1:0
Zagłębie Piechcin
Orzeł Kcynia
2:4
Szubinianka Szubin
Jeziorak Żnin
4:1
SP Zawisza Bydgoszcz
Polonia II Bydgoszcz
1:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
3:3
Chemik II Bydgoszcz
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:3
UKS Barcin
BKS Bydgoszcz
3:2
Jeziorak Żnin
Zagłębie Piechcin
1:2
Polonia II Bydgoszcz
SP Zawisza Bydgoszcz
1:2
Orzeł Kcynia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Bydgoszcz
4:2
SP Zawisza Bydgoszcz
Orzeł Kcynia
1:1
BKS Bydgoszcz
Jeziorak Żnin
1:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Polonia II Bydgoszcz
5:0
UKS Barcin
Zagłębie Piechcin
4:0
Szubinianka Szubin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Zawisza Bydgoszcz
0:0
Zagłębie Piechcin
Szubinianka Szubin
1:4
Polonia II Bydgoszcz
Sparta Janowiec Wielkopolski
5:1
Orzeł Kcynia
UKS Barcin
2:2
Jeziorak Żnin
BKS Bydgoszcz
4:1
Chemik II Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
1:2
Jeziorak Żnin
Szubinianka Szubin
4:1
SP Zawisza Bydgoszcz
Zagłębie Piechcin
0:0
BKS Bydgoszcz
Orzeł Kcynia
3:2
UKS Barcin
Chemik II Bydgoszcz
2:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
5:1
Orzeł Kcynia
SP Zawisza Bydgoszcz
2:4
Polonia II Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
3:0
Szubinianka Szubin
Sparta Janowiec Wielkopolski
4:0
Zagłębie Piechcin
UKS Barcin
3:0
Chemik II Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
8:3
Szubinianka Szubin
UKS Barcin
2:0
Zagłębie Piechcin
BKS Bydgoszcz
0:1
SP Zawisza Bydgoszcz
Polonia II Bydgoszcz
3:0
Orzeł Kcynia
Jeziorak Żnin
4:2
Chemik II Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Piechcin
1:0
Jeziorak Żnin
SP Zawisza Bydgoszcz
0:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
BKS Bydgoszcz
0:2
Polonia II Bydgoszcz
Szubinianka Szubin
0:7
UKS Barcin
Chemik II Bydgoszcz
4:2
Orzeł Kcynia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kcynia
0:2
Zagłębie Piechcin
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:1
BKS Bydgoszcz
Jeziorak Żnin
6:1
Szubinianka Szubin
UKS Barcin
3:0
SP Zawisza Bydgoszcz
Polonia II Bydgoszcz
2:4
Chemik II Bydgoszcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:2
Polonia II Bydgoszcz
SP Zawisza Bydgoszcz
2:1
Jeziorak Żnin
BKS Bydgoszcz
3:1
UKS Barcin
Szubinianka Szubin
5:2
Orzeł Kcynia
Zagłębie Piechcin
3:2
Chemik II Bydgoszcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Bydgoszcz
2:1
Szubinianka Szubin
Orzeł Kcynia
3:6
SP Zawisza Bydgoszcz
Jeziorak Żnin
0:3
BKS Bydgoszcz
UKS Barcin
1:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Polonia II Bydgoszcz
5:1
Zagłębie Piechcin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Zawisza Bydgoszcz
3:2
Chemik II Bydgoszcz
Sparta Janowiec Wielkopolski
4:0
Jeziorak Żnin
UKS Barcin
0:2
Polonia II Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
4:0
Orzeł Kcynia
Szubinianka Szubin
0:3
Zagłębie Piechcin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Bydgoszcz
6:1
BKS Bydgoszcz
Zagłębie Piechcin
0:3
SP Zawisza Bydgoszcz
Orzeł Kcynia
2:6
Sparta Janowiec Wielkopolski
Jeziorak Żnin
5:2
UKS Barcin
Polonia II Bydgoszcz
5:1
Szubinianka Szubin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
1:1
Polonia II Bydgoszcz
UKS Barcin
3:0
Orzeł Kcynia
SP Zawisza Bydgoszcz
3:1
Szubinianka Szubin
BKS Bydgoszcz
4:1
Zagłębie Piechcin
Sparta Janowiec Wielkopolski
4:2
Chemik II Bydgoszcz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Piechcin
1:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Orzeł Kcynia
4:2
Jeziorak Żnin
Polonia II Bydgoszcz
1:3
SP Zawisza Bydgoszcz
Szubinianka Szubin
0:0
BKS Bydgoszcz
Chemik II Bydgoszcz
3:0*
UKS Barcin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij