zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Bydgoszcz
4:0
LKS Dąbrowa Chełminska
Sparta Przysiersk
11:0
Victoria 2001 Bydgoszcz
Wda Świecie
12:0
Start II Warlubie
Czarni Lniano
6:1
Tęcza Wiąg
Pomorzanin Serock
2:0
Polonia II Bydgoszcz
Wisła Nowe
1:1
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria 2001 Bydgoszcz
0:27
Chemik II Bydgoszcz
Wda Świecie
3:0
Wisła Nowe
Czarni Lniano
0:4
Pomorzanin Serock
Start II Warlubie
1:1
LKS Dąbrowa Chełminska
SLKS Start Pruszcz
4:8
Tęcza Wiąg
Polonia II Bydgoszcz
1:0
Sparta Przysiersk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Serock
4:0
SLKS Start Pruszcz
Wisła Nowe
6:0
Start II Warlubie
LKS Dąbrowa Chełminska
6:2
Victoria 2001 Bydgoszcz
Tęcza Wiąg
1:7
Wda Świecie
Sparta Przysiersk
0:1
Czarni Lniano
Chemik II Bydgoszcz
3:2
Polonia II Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
2:3
Sparta Przysiersk
Wda Świecie
1:1
Pomorzanin Serock
Czarni Lniano
1:8
Chemik II Bydgoszcz
Wisła Nowe
2:0
Tęcza Wiąg
Start II Warlubie
14:2
Victoria 2001 Bydgoszcz
Polonia II Bydgoszcz
2:0
LKS Dąbrowa Chełminska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria 2001 Bydgoszcz
3:5
Polonia II Bydgoszcz
Chemik II Bydgoszcz
12:1
SLKS Start Pruszcz
Sparta Przysiersk
1:5
Wda Świecie
Pomorzanin Serock
3:1
Wisła Nowe
LKS Dąbrowa Chełminska
3:0
Czarni Lniano
Tęcza Wiąg
1:3
Start II Warlubie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
0:2
LKS Dąbrowa Chełminska
Wda Świecie
1:3
Chemik II Bydgoszcz
Czarni Lniano
5:1
Victoria 2001 Bydgoszcz
Wisła Nowe
2:0
Sparta Przysiersk
Tęcza Wiąg
0:6
Pomorzanin Serock
Start II Warlubie
1:2
Polonia II Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Bydgoszcz
2:0
Wisła Nowe
Sparta Przysiersk
2:2
Tęcza Wiąg
Pomorzanin Serock
4:1
Start II Warlubie
LKS Dąbrowa Chełminska
2:2
Wda Świecie
Victoria 2001 Bydgoszcz
3:4
SLKS Start Pruszcz
Polonia II Bydgoszcz
8:1
Czarni Lniano
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
19:2
Victoria 2001 Bydgoszcz
Pomorzanin Serock
4:0
Sparta Przysiersk
Wisła Nowe
1:1
LKS Dąbrowa Chełminska
Tęcza Wiąg
0:5
Chemik II Bydgoszcz
Start II Warlubie
2:4
Czarni Lniano
SLKS Start Pruszcz
2:3
Polonia II Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria 2001 Bydgoszcz
2:4
Wisła Nowe
Chemik II Bydgoszcz
0:1
Pomorzanin Serock
Sparta Przysiersk
3:2
Start II Warlubie
LKS Dąbrowa Chełminska
3:1
Tęcza Wiąg
Polonia II Bydgoszcz
2:1
Wda Świecie
Czarni Lniano
2:1
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Przysiersk
1:4
Chemik II Bydgoszcz
Pomorzanin Serock
1:1
LKS Dąbrowa Chełminska
Wisła Nowe
1:1
Polonia II Bydgoszcz
Tęcza Wiąg
3:0*
Victoria 2001 Bydgoszcz
Start II Warlubie
0:2
SLKS Start Pruszcz
Wda Świecie
5:2
Czarni Lniano
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria 2001 Bydgoszcz
0:3
Pomorzanin Serock
SLKS Start Pruszcz
2:1
Wda Świecie
Chemik II Bydgoszcz
8:0
Start II Warlubie
LKS Dąbrowa Chełminska
3:0
Sparta Przysiersk
Polonia II Bydgoszcz
0:0
Tęcza Wiąg
Czarni Lniano
3:4
Wisła Nowe
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria 2001 Bydgoszcz
2:3
Sparta Przysiersk
SLKS Start Pruszcz
2:5
Wisła Nowe
Czarni Lniano
4:1
Tęcza Wiąg
LKS Dąbrowa Chełminska
1:4
Chemik II Bydgoszcz
Start II Warlubie
0:1
Wda Świecie
Polonia II Bydgoszcz
3:0
Pomorzanin Serock
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Bydgoszcz
18:0
Victoria 2001 Bydgoszcz
Sparta Przysiersk
0:2
Polonia II Bydgoszcz
Pomorzanin Serock
0:0
Czarni Lniano
Wisła Nowe
2:2
Wda Świecie
LKS Dąbrowa Chełminska
3:1
Start II Warlubie
Tęcza Wiąg
1:2
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
2:3
Pomorzanin Serock
Wda Świecie
1:2
Tęcza Wiąg
Czarni Lniano
4:1
Sparta Przysiersk
LKS Dąbrowa Chełminska
8:1
Victoria 2001 Bydgoszcz
Start II Warlubie
1:3
Wisła Nowe
Polonia II Bydgoszcz
0:2
Chemik II Bydgoszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria 2001 Bydgoszcz
3:7
Start II Warlubie
Chemik II Bydgoszcz
9:0
Czarni Lniano
Sparta Przysiersk
1:0
SLKS Start Pruszcz
Pomorzanin Serock
0:9
Wda Świecie
LKS Dąbrowa Chełminska
2:1
Polonia II Bydgoszcz
Tęcza Wiąg
0:2
Wisła Nowe
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
0:11
Chemik II Bydgoszcz
Wda Świecie
2:1
Sparta Przysiersk
Czarni Lniano
2:0
LKS Dąbrowa Chełminska
Wisła Nowe
1:2
Pomorzanin Serock
Start II Warlubie
3:2
Tęcza Wiąg
Polonia II Bydgoszcz
5:0
Victoria 2001 Bydgoszcz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria 2001 Bydgoszcz
0:10
Czarni Lniano
Chemik II Bydgoszcz
1:2
Wda Świecie
Sparta Przysiersk
1:5
Wisła Nowe
Pomorzanin Serock
1:3
Tęcza Wiąg
LKS Dąbrowa Chełminska
5:0
SLKS Start Pruszcz
Polonia II Bydgoszcz
3:3
Start II Warlubie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
5:0
Victoria 2001 Bydgoszcz
Wda Świecie
7:0
LKS Dąbrowa Chełminska
Czarni Lniano
0:3
Polonia II Bydgoszcz
Wisła Nowe
0:2
Chemik II Bydgoszcz
Tęcza Wiąg
1:0
Sparta Przysiersk
Start II Warlubie
1:4
Pomorzanin Serock
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria 2001 Bydgoszcz
1:3
Wda Świecie
Chemik II Bydgoszcz
4:0
Tęcza Wiąg
Sparta Przysiersk
1:1
Pomorzanin Serock
Czarni Lniano
1:0
Start II Warlubie
LKS Dąbrowa Chełminska
1:0
Wisła Nowe
Polonia II Bydgoszcz
3:1
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
1:4
Czarni Lniano
Wda Świecie
4:0
Polonia II Bydgoszcz
Pomorzanin Serock
3:0
Chemik II Bydgoszcz
Wisła Nowe
8:2
Victoria 2001 Bydgoszcz
Tęcza Wiąg
1:3
LKS Dąbrowa Chełminska
Start II Warlubie
1:0
Sparta Przysiersk
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria 2001 Bydgoszcz
5:2
Tęcza Wiąg
SLKS Start Pruszcz
3:0
Start II Warlubie
Chemik II Bydgoszcz
9:0
Sparta Przysiersk
Czarni Lniano
2:1
Wda Świecie
LKS Dąbrowa Chełminska
1:1
Pomorzanin Serock
Polonia II Bydgoszcz
3:1
Wisła Nowe
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Przysiersk
0:4
LKS Dąbrowa Chełminska
Wda Świecie
6:1
SLKS Start Pruszcz
Pomorzanin Serock
3:1
Victoria 2001 Bydgoszcz
Wisła Nowe
0:6
Czarni Lniano
Tęcza Wiąg
2:7
Polonia II Bydgoszcz
Start II Warlubie
- : -
Chemik II Bydgoszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij