zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
Pauza
LKS Dąbrowa Chełminska
6:1
Chemik Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
7:1
AP Brda Bydgoszcz
Tęcza Wiąg
0:0
Start II Warlubie
Pomorzanin Serock
0:2
Wda Świecie
Fala Świekatowo
3:1
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Bydgoszcz
Pauza
Wda Świecie
4:2
Gwiazda Bydgoszcz
SLKS Start Pruszcz
4:1
Tęcza Wiąg
AP Brda Bydgoszcz
6:3
Pomorzanin Serock
LKS Dąbrowa Chełminska
3:1
Fala Świekatowo
Start II Warlubie
0:8
BKS Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
Pauza
Gwiazda Bydgoszcz
5:2
AP Brda Bydgoszcz
Fala Świekatowo
1:5
Chemik Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
4:1
SLKS Start Pruszcz
Tęcza Wiąg
1:11
LKS Dąbrowa Chełminska
Pomorzanin Serock
6:1
Start II Warlubie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Brda Bydgoszcz
Pauza
LKS Dąbrowa Chełminska
2:1
BKS Bydgoszcz
SLKS Start Pruszcz
13:2
Pomorzanin Serock
Start II Warlubie
2:7
Gwiazda Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz
3:0
Wda Świecie
Fala Świekatowo
4:0
Tęcza Wiąg
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
0:1
Fala Świekatowo
Wda Świecie
2:1
AP Brda Bydgoszcz
Tęcza Wiąg
1:1
Chemik Bydgoszcz
Pomorzanin Serock
1:4
LKS Dąbrowa Chełminska
Start II Warlubie
Pauza
Gwiazda Bydgoszcz
2:2
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Bydgoszcz
1:0
AP Brda Bydgoszcz
Fala Świekatowo
3:2
Pomorzanin Serock
SLKS Start Pruszcz
Pauza
Tęcza Wiąg
1:3
BKS Bydgoszcz
Start II Warlubie
1:5
Wda Świecie
LKS Dąbrowa Chełminska
4:1
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dąbrowa Chełminska
Pauza
BKS Bydgoszcz
2:0
Chemik Bydgoszcz
Wda Świecie
2:0
SLKS Start Pruszcz
AP Brda Bydgoszcz
5:0
Start II Warlubie
Tęcza Wiąg
1:3
Pomorzanin Serock
Gwiazda Bydgoszcz
0:3
Fala Świekatowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dąbrowa Chełminska
1:3
Wda Świecie
Chemik Bydgoszcz
11:1
Start II Warlubie
Fala Świekatowo
Pauza
BKS Bydgoszcz
3:0
Pomorzanin Serock
SLKS Start Pruszcz
2:2
AP Brda Bydgoszcz
Tęcza Wiąg
1:3
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
7:3
Fala Świekatowo
AP Brda Bydgoszcz
1:6
LKS Dąbrowa Chełminska
Tęcza Wiąg
Pauza
Pomorzanin Serock
2:4
Chemik Bydgoszcz
Start II Warlubie
0:5
SLKS Start Pruszcz
Gwiazda Bydgoszcz
0:1
BKS Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dąbrowa Chełminska
9:2
Start II Warlubie
Chemik Bydgoszcz
6:0
SLKS Start Pruszcz
Fala Świekatowo
2:0
AP Brda Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
Pauza
Tęcza Wiąg
0:3
Wda Świecie
Pomorzanin Serock
1:3
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
0:2
BKS Bydgoszcz
SLKS Start Pruszcz
0:3
LKS Dąbrowa Chełminska
AP Brda Bydgoszcz
0:6
Tęcza Wiąg
Pomorzanin Serock
Pauza
Start II Warlubie
0:7
Fala Świekatowo
Gwiazda Bydgoszcz
1:5
Chemik Bydgoszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij