zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
Pauza
Grom Więcbork
Pauza
Polonia II Bydgoszcz
9:0
Victoria Koronowo
Gwiazda Sypniewo
0:6
Czarni Nakło
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:3
MUKS CWZS Bydgoszcz
Tarpan Mrocza
3:1
Dąb Kabart Potulice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kabart Potulice
Pauza
Victoria Koronowo
Pauza
MUKS CWZS Bydgoszcz
3:0
Gwiazda Bydgoszcz
Tarpan Mrocza
1:3
Polonia II Bydgoszcz
Czarni Nakło
3:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Grom Więcbork
3:2
Gwiazda Sypniewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS CWZS Bydgoszcz
Pauza
Tarpan Mrocza
Pauza
Gwiazda Bydgoszcz
5:1
Czarni Nakło
Gwiazda Sypniewo
10:1
Victoria Koronowo
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:3
Grom Więcbork
Polonia II Bydgoszcz
1:0
Dąb Kabart Potulice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Nakło
Pauza
Polonia II Bydgoszcz
Pauza
Victoria Koronowo
2:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
Grom Więcbork
0:2
Gwiazda Bydgoszcz
Tarpan Mrocza
0:2
Gwiazda Sypniewo
Dąb Kabart Potulice
2:4
MUKS CWZS Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
Pauza
Dąb Kabart Potulice
Pauza
Gwiazda Bydgoszcz
9:0
Victoria Koronowo
Krajna Sępólno Krajeńskie
6:0
Tarpan Mrocza
Gwiazda Sypniewo
3:1
Polonia II Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
5:2
Czarni Nakło
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Sypniewo
Pauza
Victoria Koronowo
Pauza
Polonia II Bydgoszcz
5:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Grom Więcbork
1:2
MUKS CWZS Bydgoszcz
Tarpan Mrocza
1:3
Gwiazda Bydgoszcz
Dąb Kabart Potulice
3:4
Czarni Nakło
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarpan Mrocza
Pauza
Krajna Sępólno Krajeńskie
Pauza
Czarni Nakło
1:0
Grom Więcbork
Gwiazda Bydgoszcz
1:0
Polonia II Bydgoszcz
Gwiazda Sypniewo
3:4
Dąb Kabart Potulice
MUKS CWZS Bydgoszcz
4:0
Victoria Koronowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
Pauza
Polonia II Bydgoszcz
Pauza
Victoria Koronowo
0:4
Czarni Nakło
Tarpan Mrocza
0:2
MUKS CWZS Bydgoszcz
Gwiazda Sypniewo
1:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
Dąb Kabart Potulice
6:2
Grom Więcbork
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
0:1
Gwiazda Sypniewo
MUKS CWZS Bydgoszcz
4:1
Polonia II Bydgoszcz
Czarni Nakło
4:1
Tarpan Mrocza
Grom Więcbork
2:0
Victoria Koronowo
Krajna Sępólno Krajeńskie
4:4
Dąb Kabart Potulice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS CWZS Bydgoszcz
Pauza
Gwiazda Sypniewo
Pauza
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:2
Gwiazda Bydgoszcz
Dąb Kabart Potulice
5:0
Victoria Koronowo
Tarpan Mrocza
1:0
Grom Więcbork
Polonia II Bydgoszcz
0:1
Czarni Nakło
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Nakło
Pauza
Krajna Sępólno Krajeńskie
Pauza
Victoria Koronowo
1:3
Tarpan Mrocza
Grom Więcbork
0:1
Polonia II Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
2:1
Gwiazda Sypniewo
Gwiazda Bydgoszcz
4:1
Dąb Kabart Potulice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koronowo
2:5
Dąb Kabart Potulice
Polonia II Bydgoszcz
1:2
MUKS CWZS Bydgoszcz
Grom Więcbork
2:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
Gwiazda Sypniewo
0:6
Gwiazda Bydgoszcz
Tarpan Mrocza
2:2
Czarni Nakło
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
1:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Victoria Koronowo
0:2
Grom Więcbork
Polonia II Bydgoszcz
4:0
Gwiazda Sypniewo
Czarni Nakło
2:2
MUKS CWZS Bydgoszcz
Dąb Kabart Potulice
1:0
Tarpan Mrocza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Nakło
1:2
Polonia II Bydgoszcz
Victoria Koronowo
0:8
Gwiazda Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
2:0
Dąb Kabart Potulice
Grom Więcbork
1:1
Tarpan Mrocza
Krajna Sępólno Krajeńskie
3:0
Gwiazda Sypniewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Nakło
0:2
Dąb Kabart Potulice
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:2
Polonia II Bydgoszcz
Victoria Koronowo
0:4
Gwiazda Sypniewo
MUKS CWZS Bydgoszcz
5:2
Grom Więcbork
Gwiazda Bydgoszcz
6:0
Tarpan Mrocza
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
0:0
Czarni Nakło
Dąb Kabart Potulice
0:1
Polonia II Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
11:1
Victoria Koronowo
Gwiazda Sypniewo
1:0
Tarpan Mrocza
Gwiazda Bydgoszcz
1:1
MUKS CWZS Bydgoszcz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
0:0
Dąb Kabart Potulice
Victoria Koronowo
- : -
Polonia II Bydgoszcz
Gwiazda Sypniewo
2:4
MUKS CWZS Bydgoszcz
Czarni Nakło
0:4
Gwiazda Bydgoszcz
Tarpan Mrocza
3:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
- : -
Grom Więcbork
MUKS CWZS Bydgoszcz
- : -
Krajna Sępólno Krajeńskie
Tarpan Mrocza
- : -
Victoria Koronowo
Czarni Nakło
- : -
Gwiazda Sypniewo
Dąb Kabart Potulice
- : -
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
- : -
Grom Więcbork
Victoria Koronowo
- : -
MUKS CWZS Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
- : -
Czarni Nakło
Polonia II Bydgoszcz
- : -
Tarpan Mrocza
Dąb Kabart Potulice
- : -
Gwiazda Sypniewo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bydgoszcz
- : -
Gwiazda Bydgoszcz
Dąb Kabart Potulice
- : -
Krajna Sępólno Krajeńskie
Gwiazda Sypniewo
- : -
Grom Więcbork
MUKS CWZS Bydgoszcz
- : -
Tarpan Mrocza
Czarni Nakło
- : -
Victoria Koronowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij