zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
Pauza
Grom Więcbork
Pauza
Polonia II Bydgoszcz
9:0
Victoria Koronowo
Gwiazda Sypniewo
0:6
Czarni Nakło
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:3
MUKS CWZS Bydgoszcz
Tarpan Mrocza
3:1
Dąb Potulice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Potulice
Pauza
Victoria Koronowo
Pauza
MUKS CWZS Bydgoszcz
3:0
Gwiazda Bydgoszcz
Tarpan Mrocza
1:3
Polonia II Bydgoszcz
Czarni Nakło
3:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Grom Więcbork
3:2
Gwiazda Sypniewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS CWZS Bydgoszcz
Pauza
Tarpan Mrocza
Pauza
Gwiazda Bydgoszcz
5:1
Czarni Nakło
Gwiazda Sypniewo
10:1
Victoria Koronowo
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:3
Grom Więcbork
Polonia II Bydgoszcz
1:0
Dąb Potulice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Nakło
Pauza
Polonia II Bydgoszcz
Pauza
Victoria Koronowo
2:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
Grom Więcbork
0:2
Gwiazda Bydgoszcz
Tarpan Mrocza
0:2
Gwiazda Sypniewo
Dąb Potulice
2:4
MUKS CWZS Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
Pauza
Dąb Potulice
Pauza
Gwiazda Bydgoszcz
9:0
Victoria Koronowo
Krajna Sępólno Krajeńskie
6:0
Tarpan Mrocza
Gwiazda Sypniewo
3:1
Polonia II Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
5:2
Czarni Nakło
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Sypniewo
Pauza
Victoria Koronowo
Pauza
Polonia II Bydgoszcz
5:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Grom Więcbork
1:2
MUKS CWZS Bydgoszcz
Tarpan Mrocza
1:3
Gwiazda Bydgoszcz
Dąb Potulice
3:4
Czarni Nakło
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarpan Mrocza
Pauza
Krajna Sępólno Krajeńskie
Pauza
Czarni Nakło
1:0
Grom Więcbork
Gwiazda Bydgoszcz
1:0
Polonia II Bydgoszcz
Gwiazda Sypniewo
3:4
Dąb Potulice
MUKS CWZS Bydgoszcz
4:0
Victoria Koronowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
Pauza
Polonia II Bydgoszcz
Pauza
Victoria Koronowo
0:4
Czarni Nakło
Tarpan Mrocza
0:2
MUKS CWZS Bydgoszcz
Gwiazda Sypniewo
1:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
Dąb Potulice
6:2
Grom Więcbork
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
0:1
Gwiazda Sypniewo
MUKS CWZS Bydgoszcz
4:1
Polonia II Bydgoszcz
Czarni Nakło
4:1
Tarpan Mrocza
Grom Więcbork
2:0
Victoria Koronowo
Krajna Sępólno Krajeńskie
4:4
Dąb Potulice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS CWZS Bydgoszcz
Pauza
Gwiazda Sypniewo
Pauza
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:2
Gwiazda Bydgoszcz
Dąb Potulice
5:0
Victoria Koronowo
Tarpan Mrocza
1:0
Grom Więcbork
Polonia II Bydgoszcz
0:1
Czarni Nakło
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Nakło
Pauza
Krajna Sępólno Krajeńskie
Pauza
Victoria Koronowo
1:3
Tarpan Mrocza
Grom Więcbork
0:1
Polonia II Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
2:1
Gwiazda Sypniewo
Gwiazda Bydgoszcz
4:1
Dąb Potulice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij