zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
2:1
Chemik Bydgoszcz
Unia Wąbrzeźno
0:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Tor Laskowice Pomorskie
3:4
KS Pomorzanin
Sokół Radomin
1:1
Wisła Nowe
Czarni Nakło
1:1
KKP Chełmża
Mustang Ostaszewo
0:2
Pomorzanin Serock
Piast Łasin
1:2
Drwęca Golub-Dobrzyń
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
3:0
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Serock
0:0
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Unia Wąbrzeźno
3:1
Sokół Radomin
KS Pomorzanin
4:1
Piast Łasin
KKP Chełmża
2:3
Tor Laskowice Pomorskie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:1
Chemik Bydgoszcz
Drwęca Golub-Dobrzyń
2:1
Mustang Ostaszewo
Wisła Nowe
4:1
Czarni Nakło
SLKS Start Pruszcz
1:1
Gryf Sicienko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
2:3
Pomorzanin Serock
Tor Laskowice Pomorskie
2:4
Wisła Nowe
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
0:0
Drwęca Golub-Dobrzyń
Czarni Nakło
1:0
Unia Wąbrzeźno
Mustang Ostaszewo
1:5
KS Pomorzanin
Sokół Radomin
4:5
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Chemik Bydgoszcz
3:0
SLKS Start Pruszcz
Piast Łasin
3:1
KKP Chełmża
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Serock
1:5
Chemik Bydgoszcz
Unia Wąbrzeźno
3:1
Tor Laskowice Pomorskie
Wisła Nowe
4:0
Piast Łasin
Sokół Radomin
3:6
Czarni Nakło
KKP Chełmża
3:1
Mustang Ostaszewo
Drwęca Golub-Dobrzyń
1:0
Gryf Sicienko
KS Pomorzanin
3:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:0
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
2:1
KS Pomorzanin
Tor Laskowice Pomorskie
0:3
Sokół Radomin
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
7:2
KKP Chełmża
Czarni Nakło
1:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Mustang Ostaszewo
2:0
Wisła Nowe
Piast Łasin
1:1
Unia Wąbrzeźno
Chemik Bydgoszcz
3:1
Drwęca Golub-Dobrzyń
SLKS Start Pruszcz
2:0
Pomorzanin Serock
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
3:4
Mustang Ostaszewo
Wisła Nowe
1:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Sokół Radomin
2:2
Piast Łasin
KS Pomorzanin
2:7
Chemik Bydgoszcz
Czarni Nakło
1:3
Tor Laskowice Pomorskie
KKP Chełmża
4:0
Gryf Sicienko
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
4:1
Pomorzanin Serock
Drwęca Golub-Dobrzyń
3:0
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
2:4
Wisła Nowe
Pomorzanin Serock
1:0
Drwęca Golub-Dobrzyń
Tor Laskowice Pomorskie
0:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
- : -
Unia Wąbrzeźno
Mustang Ostaszewo
1:2
Sokół Radomin
Piast Łasin
2:1
Czarni Nakło
Chemik Bydgoszcz
2:1
KKP Chełmża
SLKS Start Pruszcz
3:1
KS Pomorzanin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
0:2
Gryf Sicienko
Wisła Nowe
1:3
Chemik Bydgoszcz
Tor Laskowice Pomorskie
1:1
Piast Łasin
Sokół Radomin
0:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
KS Pomorzanin
2:3
Pomorzanin Serock
Czarni Nakło
0:0
Mustang Ostaszewo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:1
Drwęca Golub-Dobrzyń
KKP Chełmża
1:1
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
- : -
Sokół Radomin
Pomorzanin Serock
1:4
KKP Chełmża
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
3:1
Czarni Nakło
Mustang Ostaszewo
0:0
Tor Laskowice Pomorskie
Piast Łasin
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:1
KS Pomorzanin
Chemik Bydgoszcz
11:0
Unia Wąbrzeźno
SLKS Start Pruszcz
0:4
Wisła Nowe
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
- : -
SLKS Start Pruszcz
Wisła Nowe
- : -
Pomorzanin Serock
Tor Laskowice Pomorskie
- : -
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Sokół Radomin
- : -
Chemik Bydgoszcz
Czarni Nakło
- : -
Gryf Sicienko
Piast Łasin
- : -
Mustang Ostaszewo
KKP Chełmża
- : -
Drwęca Golub-Dobrzyń
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
KS Pomorzanin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
- : -
Tor Laskowice Pomorskie
Pomorzanin Serock
- : -
Unia Wąbrzeźno
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
- : -
Piast Łasin
KS Pomorzanin
- : -
KKP Chełmża
Mustang Ostaszewo
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Drwęca Golub-Dobrzyń
- : -
Wisła Nowe
Chemik Bydgoszcz
- : -
Czarni Nakło
SLKS Start Pruszcz
- : -
Sokół Radomin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
- : -
Drwęca Golub-Dobrzyń
Wisła Nowe
- : -
KS Pomorzanin
Tor Laskowice Pomorskie
- : -
Chemik Bydgoszcz
Sokół Radomin
- : -
Pomorzanin Serock
Czarni Nakło
- : -
SLKS Start Pruszcz
Mustang Ostaszewo
- : -
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Piast Łasin
- : -
Gryf Sicienko
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
KKP Chełmża
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
- : -
Mustang Ostaszewo
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
SLKS Start Pruszcz
- : -
Tor Laskowice Pomorskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij