zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bydgoszcz
2:2
Notecianka Pakość
LTP Lubanie
1:4
Kujawianka Izbica Kujawska
Lech Rypin
1:2
Promień Kowalewo Pomorskie
Cuiavia Inowrocław
0:1
Flisak Złotoria
Grom Osie
0:1
Zawisza II Bydgoszcz
Olimpia II Grudziądz
0:0
Piast Złotniki Kujawskie
Rol.Ko Konojady
2:2
Elana Toruń
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:2
Gopło Kruszwica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Rypin
5:1
Polonia Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska
1:4
Grom Osie
Promień Kowalewo Pomorskie
1:1
Elana Toruń
Notecianka Pakość
1:3
LTP Lubanie
Piast Złotniki Kujawskie
1:0
Cuiavia Inowrocław
Flisak Złotoria
1:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Gopło Kruszwica
1:3
Rol.Ko Konojady
Zawisza II Bydgoszcz
3:1
Olimpia II Grudziądz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Grudziądz
0:8
Kujawianka Izbica Kujawska
LTP Lubanie
3:1
Lech Rypin
Cuiavia Inowrocław
0:1
Zawisza II Bydgoszcz
Grom Osie
3:1
Notecianka Pakość
Polonia Bydgoszcz
1:5
Promień Kowalewo Pomorskie
Elana Toruń
4:2
Gopło Kruszwica
Rol.Ko Konojady
0:0
Flisak Złotoria
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:0
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Kowalewo Pomorskie
1:0
Gopło Kruszwica
Kujawianka Izbica Kujawska
2:2
Cuiavia Inowrocław
Zawisza II Bydgoszcz
4:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin
1:3
Grom Osie
Notecianka Pakość
3:1
Olimpia II Grudziądz
Polonia Bydgoszcz
0:0
LTP Lubanie
Elana Toruń
3:0
Flisak Złotoria
Piast Złotniki Kujawskie
0:1
Rol.Ko Konojady
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gopło Kruszwica
1:2
Flisak Złotoria
LTP Lubanie
2:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Cuiavia Inowrocław
5:0
Notecianka Pakość
Grom Osie
0:0
Polonia Bydgoszcz
Rol.Ko Konojady
2:0
Zawisza II Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Olimpia II Grudziądz
2:2
Lech Rypin
Elana Toruń
4:0
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Rypin
2:1
Cuiavia Inowrocław
Piast Złotniki Kujawskie
2:2
Gopło Kruszwica
Promień Kowalewo Pomorskie
4:1
Flisak Złotoria
Kujawianka Izbica Kujawska
2:2
Rol.Ko Konojady
LTP Lubanie
1:2
Grom Osie
Notecianka Pakość
5:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Polonia Bydgoszcz
3:2
Olimpia II Grudziądz
Zawisza II Bydgoszcz
0:4
Elana Toruń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gopło Kruszwica
3:4
Zawisza II Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław
4:1
Polonia Bydgoszcz
Flisak Złotoria
0:2
Piast Złotniki Kujawskie
Grom Osie
5:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Olimpia II Grudziądz
3:1
LTP Lubanie
Rol.Ko Konojady
2:2
Notecianka Pakość
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:0
Lech Rypin
Elana Toruń
5:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
1:2
Cuiavia Inowrocław
Lech Rypin
1:1
Rol.Ko Konojady
Promień Kowalewo Pomorskie
3:3
Piast Złotniki Kujawskie
Grom Osie
4:1
Olimpia II Grudziądz
Kujawianka Izbica Kujawska
2:0
Gopło Kruszwica
Polonia Bydgoszcz
3:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Zawisza II Bydgoszcz
2:2
Flisak Złotoria
Notecianka Pakość
3:1
Elana Toruń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Cuiavia Inowrocław
5:5
Grom Osie
Piast Złotniki Kujawskie
0:1
Zawisza II Bydgoszcz
Elana Toruń
5:0
Lech Rypin
Gopło Kruszwica
1:4
Notecianka Pakość
Flisak Złotoria
4:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Rol.Ko Konojady
1:1
Polonia Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski
4:2
LTP Lubanie
Olimpia II Grudziądz
6:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
5:2
Rol.Ko Konojady
Lech Rypin
4:1
Gopło Kruszwica
Promień Kowalewo Pomorskie
2:1
Zawisza II Bydgoszcz
Notecianka Pakość
4:1
Flisak Złotoria
Grom Osie
3:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
Piast Złotniki Kujawskie
Polonia Bydgoszcz
0:3
Elana Toruń
Olimpia II Grudziądz
2:0
Cuiavia Inowrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza II Bydgoszcz
2:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Orlęta Aleksandrów Kujawski
4:1
Olimpia II Grudziądz
Gopło Kruszwica
2:1
Polonia Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław
3:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Flisak Złotoria
0:2
Lech Rypin
Piast Złotniki Kujawskie
2:1
Notecianka Pakość
Elana Toruń
4:0
LTP Lubanie
Rol.Ko Konojady
0:1
Grom Osie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Osie
1:2
Elana Toruń
LTP Lubanie
2:1
Gopło Kruszwica
Lech Rypin
2:1
Piast Złotniki Kujawskie
Cuiavia Inowrocław
2:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Promień Kowalewo Pomorskie
0:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Notecianka Pakość
2:1
Zawisza II Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz
4:0
Flisak Złotoria
Olimpia II Grudziądz
2:1
Rol.Ko Konojady
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Aleksandrów Kujawski
5:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Gopło Kruszwica
0:2
Grom Osie
Flisak Złotoria
2:5
LTP Lubanie
Zawisza II Bydgoszcz
1:1
Lech Rypin
Piast Złotniki Kujawskie
4:1
Polonia Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska
1:3
Notecianka Pakość
Elana Toruń
3:0*
Olimpia II Grudziądz
Rol.Ko Konojady
2:1
Cuiavia Inowrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
0:2
Piast Złotniki Kujawskie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
4:2
Rol.Ko Konojady
Lech Rypin
3:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Cuiavia Inowrocław
0:4
Elana Toruń
Polonia Bydgoszcz
4:1
Zawisza II Bydgoszcz
Grom Osie
0:0
Flisak Złotoria
Promień Kowalewo Pomorskie
0:1
Notecianka Pakość
Olimpia II Grudziądz
12:0
Gopło Kruszwica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
6:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Gopło Kruszwica
0:4
Cuiavia Inowrocław
Flisak Złotoria
2:2
Olimpia II Grudziądz
Zawisza II Bydgoszcz
6:1
LTP Lubanie
Kujawianka Izbica Kujawska
4:1
Polonia Bydgoszcz
Piast Złotniki Kujawskie
3:0
Grom Osie
Notecianka Pakość
3:1
Lech Rypin
Rol.Ko Konojady
0:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza II Bydgoszcz
1:4
Grom Osie
Notecianka Pakość
4:3
Polonia Bydgoszcz
Promień Kowalewo Pomorskie
0:4
Lech Rypin
Kujawianka Izbica Kujawska
2:1
LTP Lubanie
Gopło Kruszwica
2:7
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Flisak Złotoria
1:1
Cuiavia Inowrocław
Piast Złotniki Kujawskie
4:0
Olimpia II Grudziądz
Elana Toruń
3:0
Rol.Ko Konojady
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Osie
0:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Polonia Bydgoszcz
1:2
Lech Rypin
LTP Lubanie
1:1
Notecianka Pakość
Elana Toruń
5:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Cuiavia Inowrocław
4:1
Piast Złotniki Kujawskie
Rol.Ko Konojady
4:1
Gopło Kruszwica
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:0
Flisak Złotoria
Olimpia II Grudziądz
3:1
Zawisza II Bydgoszcz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Kowalewo Pomorskie
3:1
Polonia Bydgoszcz
Lech Rypin
1:2
LTP Lubanie
Notecianka Pakość
3:2
Grom Osie
Flisak Złotoria
1:2
Rol.Ko Konojady
Kujawianka Izbica Kujawska
4:0
Olimpia II Grudziądz
Piast Złotniki Kujawskie
1:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Zawisza II Bydgoszcz
1:3
Cuiavia Inowrocław
Gopło Kruszwica
2:1
Elana Toruń
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
0:1
Polonia Bydgoszcz
Grom Osie
2:0
Lech Rypin
Rol.Ko Konojady
4:0
Piast Złotniki Kujawskie
Cuiavia Inowrocław
2:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Flisak Złotoria
0:1
Elana Toruń
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:0
Zawisza II Bydgoszcz
Gopło Kruszwica
1:4
Promień Kowalewo Pomorskie
Olimpia II Grudziądz
1:2
Notecianka Pakość
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawianka Izbica Kujawska
4:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Polonia Bydgoszcz
2:1
Grom Osie
Zawisza II Bydgoszcz
0:1
Rol.Ko Konojady
Lech Rypin
4:3
Olimpia II Grudziądz
Promień Kowalewo Pomorskie
1:1
LTP Lubanie
Notecianka Pakość
1:1
Cuiavia Inowrocław
Flisak Złotoria
3:1
Gopło Kruszwica
Piast Złotniki Kujawskie
0:1
Elana Toruń
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gopło Kruszwica
2:4
Piast Złotniki Kujawskie
Elana Toruń
6:1
Zawisza II Bydgoszcz
Rol.Ko Konojady
0:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Flisak Złotoria
2:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Cuiavia Inowrocław
2:0
Lech Rypin
Grom Osie
3:1
LTP Lubanie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:0
Notecianka Pakość
Olimpia II Grudziądz
4:2
Polonia Bydgoszcz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Rypin
1:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
3:1
Elana Toruń
Piast Złotniki Kujawskie
0:0
Flisak Złotoria
Promień Kowalewo Pomorskie
1:1
Grom Osie
Notecianka Pakość
0:2
Rol.Ko Konojady
Polonia Bydgoszcz
0:2
Cuiavia Inowrocław
Zawisza II Bydgoszcz
1:0
Gopło Kruszwica
LTP Lubanie
3:2
Olimpia II Grudziądz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Cuiavia Inowrocław
4:2
LTP Lubanie
Gopło Kruszwica
1:7
Kujawianka Izbica Kujawska
Piast Złotniki Kujawskie
1:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Rol.Ko Konojady
2:1
Lech Rypin
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:1
Polonia Bydgoszcz
Flisak Złotoria
1:1
Zawisza II Bydgoszcz
Elana Toruń
2:0
Notecianka Pakość
Olimpia II Grudziądz
3:1
Grom Osie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bydgoszcz
0:1
Rol.Ko Konojady
Lech Rypin
1:2
Elana Toruń
Notecianka Pakość
4:1
Gopło Kruszwica
Kujawianka Izbica Kujawska
5:1
Flisak Złotoria
LTP Lubanie
0:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Promień Kowalewo Pomorskie
2:1
Olimpia II Grudziądz
Grom Osie
0:1
Cuiavia Inowrocław
Zawisza II Bydgoszcz
5:1
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Gopło Kruszwica
2:6
Lech Rypin
Piast Złotniki Kujawskie
1:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Cuiavia Inowrocław
7:1
Olimpia II Grudziądz
Flisak Złotoria
1:5
Notecianka Pakość
Rol.Ko Konojady
2:0
LTP Lubanie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
4:1
Grom Osie
Zawisza II Bydgoszcz
2:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Elana Toruń
3:1
Polonia Bydgoszcz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bydgoszcz
2:2
Gopło Kruszwica
Kujawianka Izbica Kujawska
4:1
Zawisza II Bydgoszcz
LTP Lubanie
1:0
Elana Toruń
Lech Rypin
3:0
Flisak Złotoria
Promień Kowalewo Pomorskie
2:3
Cuiavia Inowrocław
Notecianka Pakość
1:1
Piast Złotniki Kujawskie
Grom Osie
2:2
Rol.Ko Konojady
Olimpia II Grudziądz
2:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
2:1
Grom Osie
Kujawianka Izbica Kujawska
3:4
Promień Kowalewo Pomorskie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:3
Cuiavia Inowrocław
Flisak Złotoria
3:1
Polonia Bydgoszcz
Piast Złotniki Kujawskie
0:2
Lech Rypin
Rol.Ko Konojady
4:1
Olimpia II Grudziądz
Gopło Kruszwica
2:3
LTP Lubanie
Zawisza II Bydgoszcz
6:1
Notecianka Pakość
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Notecianka Pakość
4:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Lech Rypin
3:1
Zawisza II Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz
2:1
Piast Złotniki Kujawskie
LTP Lubanie
2:0
Flisak Złotoria
Promień Kowalewo Pomorskie
4:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław
1:3
Rol.Ko Konojady
Grom Osie
5:1
Gopło Kruszwica
Olimpia II Grudziądz
0:3*
Elana Toruń
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawianka Izbica Kujawska
4:1
Lech Rypin
Elana Toruń
3:0
Cuiavia Inowrocław
Gopło Kruszwica
6:2
Olimpia II Grudziądz
Flisak Złotoria
0:2
Grom Osie
Notecianka Pakość
0:3
Promień Kowalewo Pomorskie
Zawisza II Bydgoszcz
7:0
Polonia Bydgoszcz
Piast Złotniki Kujawskie
3:1
LTP Lubanie
Rol.Ko Konojady
3:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
2:7
Zawisza II Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:2
Elana Toruń
Lech Rypin
3:5
Notecianka Pakość
Promień Kowalewo Pomorskie
2:1
Rol.Ko Konojady
Cuiavia Inowrocław
4:2
Gopło Kruszwica
Grom Osie
0:1
Piast Złotniki Kujawskie
Polonia Bydgoszcz
0:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Olimpia II Grudziądz
4:2
Flisak Złotoria
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij