zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start II Warlubie
Pauza
Gwiazda Bukowiec
3:2
Wisła Strzelce Górne
Struga Drzycim
2:2
Sparta II Przysiersk
Cis Cekcyn
3:0
Wisła Gruczno
LZS Kozielec - Supomin
1:2
GLKS Dobrcz
Victoria Niemcz
1:2
Tęcza Wiąg
Zjednoczeni Zielonka
0:2
Zryw Wielki Lubień
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Gruczno
Pauza
GLKS Dobrcz
0:3
Struga Drzycim
Wisła Strzelce Górne
5:5
Zjednoczeni Zielonka
Zryw Wielki Lubień
1:2
LZS Kozielec - Supomin
Cis Cekcyn
1:4
Victoria Niemcz
Tęcza Wiąg
1:3
Gwiazda Bukowiec
Sparta II Przysiersk
0:4
Start II Warlubie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Przysiersk
Pauza
LZS Kozielec - Supomin
2:1
Wisła Strzelce Górne
Victoria Niemcz
3:0
Wisła Gruczno
Zjednoczeni Zielonka
2:2
Tęcza Wiąg
Struga Drzycim
3:0
Zryw Wielki Lubień
Start II Warlubie
3:0
GLKS Dobrcz
Gwiazda Bukowiec
1:2
Cis Cekcyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dobrcz
Pauza
Victoria Niemcz
1:4
Gwiazda Bukowiec
Wisła Strzelce Górne
2:0
Struga Drzycim
Tęcza Wiąg
4:2
LZS Kozielec - Supomin
Zryw Wielki Lubień
1:0
Start II Warlubie
Cis Cekcyn
1:0
Zjednoczeni Zielonka
Wisła Gruczno
3:1
Sparta II Przysiersk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wielki Lubień
Pauza
LZS Kozielec - Supomin
2:3
Cis Cekcyn
Zjednoczeni Zielonka
2:4
Victoria Niemcz
Sparta II Przysiersk
2:4
GLKS Dobrcz
Struga Drzycim
1:2
Tęcza Wiąg
Gwiazda Bukowiec
2:3
Wisła Gruczno
Start II Warlubie
3:0
Wisła Strzelce Górne
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Niemcz
5:2
LZS Kozielec - Supomin
Zryw Wielki Lubień
3:1
Sparta II Przysiersk
Tęcza Wiąg
2:0
Start II Warlubie
Cis Cekcyn
1:1
Struga Drzycim
Wisła Gruczno
4:1
GLKS Dobrcz
Gwiazda Bukowiec
7:0
Zjednoczeni Zielonka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Wiąg
Pauza
LZS Kozielec - Supomin
1:6
Gwiazda Bukowiec
GLKS Dobrcz
0:1
Zryw Wielki Lubień
Zjednoczeni Zielonka
2:1
Wisła Gruczno
Sparta II Przysiersk
2:3
Wisła Strzelce Górne
Start II Warlubie
4:2
Cis Cekcyn
Struga Drzycim
1:3
Victoria Niemcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Niemcz
1:2
Start II Warlubie
Tęcza Wiąg
5:1
Sparta II Przysiersk
Cis Cekcyn
Pauza
Zjednoczeni Zielonka
1:2
LZS Kozielec - Supomin
Wisła Strzelce Górne
3:2
GLKS Dobrcz
Gwiazda Bukowiec
0:2
Struga Drzycim
Wisła Gruczno
2:0
Zryw Wielki Lubień
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Niemcz
Pauza
GLKS Dobrcz
0:3
Tęcza Wiąg
Sparta II Przysiersk
1:2
Cis Cekcyn
Start II Warlubie
2:3
Gwiazda Bukowiec
LZS Kozielec - Supomin
4:3
Wisła Gruczno
Zryw Wielki Lubień
0:1
Wisła Strzelce Górne
Struga Drzycim
2:0
Zjednoczeni Zielonka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Niemcz
5:1
Sparta II Przysiersk
Gwiazda Bukowiec
Pauza
Wisła Gruczno
4:1
Wisła Strzelce Górne
Cis Cekcyn
1:2
GLKS Dobrcz
Zjednoczeni Zielonka
4:3
Start II Warlubie
LZS Kozielec - Supomin
3:3
Struga Drzycim
Tęcza Wiąg
4:1
Zryw Wielki Lubień
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dobrcz
1:4
Victoria Niemcz
Sparta II Przysiersk
0:0
Gwiazda Bukowiec
Start II Warlubie
6:0
LZS Kozielec - Supomin
Struga Drzycim
5:0
Wisła Gruczno
Zjednoczeni Zielonka
Pauza
Wisła Strzelce Górne
6:2
Tęcza Wiąg
Zryw Wielki Lubień
0:2
Cis Cekcyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bukowiec
1:3
GLKS Dobrcz
Wisła Gruczno
1:0
Tęcza Wiąg
Struga Drzycim
3:3
Start II Warlubie
Cis Cekcyn
3:2
Wisła Strzelce Górne
Zjednoczeni Zielonka
1:4
Sparta II Przysiersk
LZS Kozielec - Supomin
Pauza
Victoria Niemcz
2:1
Zryw Wielki Lubień
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dobrcz
5:1
Zjednoczeni Zielonka
Tęcza Wiąg
5:3
Cis Cekcyn
Sparta II Przysiersk
9:4
LZS Kozielec - Supomin
Start II Warlubie
4:1
Wisła Gruczno
Struga Drzycim
Pauza
Wisła Strzelce Górne
0:2
Victoria Niemcz
Zryw Wielki Lubień
4:1
Gwiazda Bukowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Start II Warlubie
Pauza
GLKS Dobrcz
2:0
LZS Kozielec - Supomin
Tęcza Wiąg
3:4
Victoria Niemcz
Zryw Wielki Lubień
3:0
Zjednoczeni Zielonka
Wisła Gruczno
0:2
Cis Cekcyn
Sparta II Przysiersk
1:1
Struga Drzycim
Wisła Strzelce Górne
4:0
Gwiazda Bukowiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Gruczno
Pauza
Gwiazda Bukowiec
0:1
Tęcza Wiąg
Zjednoczeni Zielonka
0:3*
Wisła Strzelce Górne
LZS Kozielec - Supomin
3:3
Zryw Wielki Lubień
Victoria Niemcz
5:2
Cis Cekcyn
Struga Drzycim
2:3
GLKS Dobrcz
Start II Warlubie
2:0
Sparta II Przysiersk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Przysiersk
Pauza
GLKS Dobrcz
2:3
Start II Warlubie
Tęcza Wiąg
3:0*
Zjednoczeni Zielonka
Cis Cekcyn
5:0
Gwiazda Bukowiec
Zryw Wielki Lubień
7:0
Struga Drzycim
Wisła Strzelce Górne
5:1
LZS Kozielec - Supomin
Wisła Gruczno
2:2
Victoria Niemcz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dobrcz
Pauza
Gwiazda Bukowiec
1:3
Victoria Niemcz
Zjednoczeni Zielonka
0:3*
Cis Cekcyn
LZS Kozielec - Supomin
1:4
Tęcza Wiąg
Struga Drzycim
1:4
Wisła Strzelce Górne
Sparta II Przysiersk
1:1
Wisła Gruczno
Start II Warlubie
1:0
Zryw Wielki Lubień
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij