zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
2:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Jedynka Aleksandrów Kujawski
1:0
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
UKS SMS Włocławek
6:1
Polonia IV Bydgoszcz
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
0:0
Zdrój OSIR Ciechocinek
Victoria Niemcz
3:1
Polonia III Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
2:0
Polonia Bydgoszcz
Juventus Academy Bydgoszcz
4:1
Polonia II Bydgoszcz
MLKS II Tucholanka Tuchola
2:2
UKS Orlik Zielonka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
2:0
Victoria Niemcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
2:0
Juventus Academy Bydgoszcz
UKS SMS Włocławek
2:1
Spójnia Białe Błota
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
1:1
MLKS II Tucholanka Tuchola
MLKS Tucholanka Tuchola
7:0
Polonia III Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
1:1
Polonia II Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz
7:1
Polonia IV Bydgoszcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
3:2
UKS Orlik Zielonka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
2:0
Polonia III Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
2:0
Polonia II Bydgoszcz
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
2:0
UKS Orlik Zielonka
Victoria Niemcz
1:4
MLKS Tucholanka Tuchola
Spójnia Białe Błota
4:1
Polonia IV Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
4:3
Juventus Academy Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz
0:3
UKS SMS Włocławek
Zdrój OSIR Ciechocinek
4:2
MLKS II Tucholanka Tuchola
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
2:1
Polonia IV Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
4:0
MLKS II Tucholanka Tuchola
Polonia II Bydgoszcz
3:4
UKS Orlik Zielonka
Spójnia Białe Błota
5:0
Victoria Niemcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
2:1
Polonia III Bydgoszcz
Juventus Academy Bydgoszcz
1:1
UKS SMS Włocławek
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
2:3
MLKS Tucholanka Tuchola
Polonia Bydgoszcz
0:0
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
3:0
Polonia II Bydgoszcz
UKS SMS Włocławek
5:0
Polonia III Bydgoszcz
Victoria Niemcz
2:1
MLKS II Tucholanka Tuchola
Spójnia Białe Błota
2:0
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Polonia IV Bydgoszcz
9:1
UKS Orlik Zielonka
Juventus Academy Bydgoszcz
2:1
Zdrój OSIR Ciechocinek
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
2:0
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Polonia Bydgoszcz
2:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
3:1
UKS Orlik Zielonka
Jedynka Aleksandrów Kujawski
1:0
Victoria Niemcz
UKS SMS Włocławek
0:1
Zdrój OSIR Ciechocinek
Polonia II Bydgoszcz
0:4
Polonia IV Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
5:1
MLKS II Tucholanka Tuchola
Polonia III Bydgoszcz
1:6
Juventus Academy Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
3:3
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
0:6
Polonia Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
- : -
Juventus Academy Bydgoszcz
Polonia II Bydgoszcz
- : -
MLKS II Tucholanka Tuchola
Spójnia Białe Błota
- : -
Fala Świekatowo
Polonia III Bydgoszcz
- : -
Polonia Bydgoszcz
UKS Orlik Zielonka
- : -
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Victoria Niemcz
2:2
Zdrój OSIR Ciechocinek
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
1:4
Polonia IV Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
1:3
Victoria Niemcz
Polonia IV Bydgoszcz
2:1
Zdrój OSIR Ciechocinek
UKS Orlik Zielonka
- : -
UKS SMS Włocławek
Jedynka Aleksandrów Kujawski
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Polonia II Bydgoszcz
- : -
Polonia III Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz
- : -
MLKS II Tucholanka Tuchola
Spójnia Białe Błota
- : -
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Juventus Academy Bydgoszcz
- : -
Fala Świekatowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
- : -
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Jedynka Aleksandrów Kujawski
- : -
UKS SMS Włocławek
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
UKS Orlik Zielonka
Polonia II Bydgoszcz
- : -
Polonia Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
- : -
Juventus Academy Bydgoszcz
MLKS II Tucholanka Tuchola
- : -
Polonia III Bydgoszcz
Victoria Niemcz
0:4
Polonia IV Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
3:1
Zdrój OSIR Ciechocinek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Aleksandrów Kujawski
- : -
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Victoria Niemcz
- : -
Juventus Academy Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
- : -
Polonia II Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
- : -
Fala Świekatowo
Polonia IV Bydgoszcz
- : -
Polonia III Bydgoszcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
MLKS II Tucholanka Tuchola
- : -
UKS SMS Włocławek
UKS Orlik Zielonka
- : -
Polonia Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
- : -
UKS SMS Włocławek
Jedynka Aleksandrów Kujawski
- : -
Polonia IV Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
Polonia II Bydgoszcz
Victoria Niemcz
- : -
UKS Orlik Zielonka
Polonia III Bydgoszcz
- : -
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
- : -
MLKS II Tucholanka Tuchola
Polonia Bydgoszcz
- : -
Juventus Academy Bydgoszcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
- : -
Spójnia Białe Błota
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
- : -
MLKS II Tucholanka Tuchola
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
- : -
Polonia III Bydgoszcz
Victoria Niemcz
- : -
Polonia Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
- : -
UKS SMS Włocławek
Polonia IV Bydgoszcz
- : -
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Zdrój OSIR Ciechocinek
- : -
Polonia II Bydgoszcz
UKS Orlik Zielonka
- : -
Juventus Academy Bydgoszcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
- : -
Zdrój OSIR Ciechocinek
Jedynka Aleksandrów Kujawski
- : -
Polonia Bydgoszcz
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
- : -
Victoria Niemcz
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
MLKS II Tucholanka Tuchola
Polonia II Bydgoszcz
- : -
UKS SMS Włocławek
Polonia III Bydgoszcz
- : -
Spójnia Białe Błota
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
- : -
UKS Orlik Zielonka
Juventus Academy Bydgoszcz
- : -
Polonia IV Bydgoszcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
- : -
Polonia Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
- : -
Zdrój OSIR Ciechocinek
UKS SMS Włocławek
- : -
Victoria Niemcz
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
- : -
Polonia II Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
Juventus Academy Bydgoszcz
Polonia III Bydgoszcz
- : -
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Polonia IV Bydgoszcz
- : -
MLKS II Tucholanka Tuchola
UKS Orlik Zielonka
- : -
Spójnia Białe Błota
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Aleksandrów Kujawski
- : -
Fala Świekatowo
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
- : -
UKS SMS Włocławek
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
Polonia IV Bydgoszcz
Victoria Niemcz
- : -
Polonia II Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
- : -
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Polonia III Bydgoszcz
- : -
UKS Orlik Zielonka
Polonia Bydgoszcz
- : -
Zdrój OSIR Ciechocinek
Juventus Academy Bydgoszcz
- : -
MLKS II Tucholanka Tuchola
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij