zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Victoria Śliwice
Victoria IV Śliwice 12 25 23 - 12 7 4 1
2
Gryf Cekcyn
Gryf IV Cekcyn 12 22 29 - 17 6 4 2
3
Fala Świekatowo
Fala Świekatowo 12 10 20 - 30 2 4 6
4
Wisła Nowe
Wisła IV Nowe 12 7 21 - 34 1 4 7
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria IV Śliwice
1:0
Fala Świekatowo
Wisła IV Nowe
1:6
Gryf IV Cekcyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
1:6
Gryf IV Cekcyn
Victoria IV Śliwice
3:1
Wisła IV Nowe
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf IV Cekcyn
1:1
Victoria IV Śliwice
Wisła IV Nowe
5:2
Fala Świekatowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf IV Cekcyn
4:2
Fala Świekatowo
Wisła IV Nowe
1:1
Victoria IV Śliwice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria IV Śliwice
5:2
Fala Świekatowo
Wisła IV Nowe
3:3
Gryf IV Cekcyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf IV Cekcyn
1:3
Victoria IV Śliwice
Fala Świekatowo
4:1
Wisła IV Nowe
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf IV Cekcyn
3:2
Wisła IV Nowe
Fala Świekatowo
1:1
Victoria IV Śliwice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf IV Cekcyn
1:1
Fala Świekatowo
Wisła IV Nowe
1:3
Victoria IV Śliwice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria IV Śliwice
1:0
Gryf IV Cekcyn
Fala Świekatowo
3:1
Wisła IV Nowe
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
1:1
Gryf IV Cekcyn
Victoria IV Śliwice
2:2
Wisła IV Nowe
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf IV Cekcyn
1:0
Wisła IV Nowe
Fala Świekatowo
0:1
Victoria IV Śliwice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria IV Śliwice
1:2
Gryf IV Cekcyn
Wisła IV Nowe
3:3
Fala Świekatowo
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Chemik III Bydgoszcz
Chemik III Bydgoszcz 12 26 31 - 9 8 2 2 4 7 6 - 4
2
Krajna Sępólno Krajeńskie
Krajna Sępólno Krajeńskie 12 26 25 - 12 8 2 2 4 4 4 - 6
3
Wda Świecie
Wda Świecie 12 13 17 - 23 4 1 7
4
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz 12 4 9 - 38 1 1 10
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
0:2
Chemik III Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
0:3
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik III Bydgoszcz
4:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Zawisza Bydgoszcz
1:4
Wda Świecie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:2
Wda Świecie
Zawisza Bydgoszcz
1:4
Chemik III Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:0
Chemik III Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
0:2
Wda Świecie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik III Bydgoszcz
0:2
Wda Świecie
Zawisza Bydgoszcz
0:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:1
Wda Świecie
Chemik III Bydgoszcz
1:1
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Krajna Sępólno Krajeńskie
5:1
Zawisza Bydgoszcz
Chemik III Bydgoszcz
4:0
Wda Świecie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:1
Chemik III Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
1:4
Wda Świecie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik III Bydgoszcz
5:0
Zawisza Bydgoszcz
Wda Świecie
1:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik III Bydgoszcz
1:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Wda Świecie
1:2
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:1
Zawisza Bydgoszcz
Chemik III Bydgoszcz
4:0
Wda Świecie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
0:3
Krajna Sępólno Krajeńskie
Zawisza Bydgoszcz
1:5
Chemik III Bydgoszcz
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
MKS Łochowo
MKS Łochowo 12 26 29 - 16 8 2 2
2
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon 12 19 21 - 18 5 4 3
3
Gryf Sicienko
Gryf IV Sicienko 12 13 15 - 18 3 4 5
4
Dąb Potulice
Dąb Potulice 12 7 21 - 34 1 4 7
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Łochowo
1:0
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Gryf IV Sicienko
2:2
Dąb Potulice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Potulice
5:5
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Gryf IV Sicienko
2:2
MKS Łochowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
3:1
Gryf IV Sicienko
MKS Łochowo
5:2
Dąb Potulice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
2:1
Dąb Potulice
MKS Łochowo
2:1
Gryf IV Sicienko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Łochowo
1:1
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Gryf IV Sicienko
2:0
Dąb Potulice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Potulice
2:3
MKS Łochowo
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
1:1
Gryf IV Sicienko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Potulice
0:0
Gryf IV Sicienko
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
0:3
MKS Łochowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
1:1
Dąb Potulice
MKS Łochowo
0:2
Gryf IV Sicienko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf IV Sicienko
2:1
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Dąb Potulice
1:3
MKS Łochowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Potulice
1:2
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Gryf IV Sicienko
0:1
MKS Łochowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
3:1
MKS Łochowo
Dąb Potulice
4:2
Gryf IV Sicienko
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf IV Sicienko
0:2
KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
MKS Łochowo
7:2
Dąb Potulice
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Victoria Niemcz
Victoria Niemcz 12 25 20 - 19 8 1 3
2
Chemik Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz 12 24 26 - 11 7 3 2
3
GLKS Osielsko
GLKS Osielsko 12 18 20 - 17 5 3 4
4
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon 12 1 8 - 27 0 1 11
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
0:2
GLKS Osielsko
Victoria Niemcz
0:0
Chemik Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Bydgoszcz
1:1
GLKS Osielsko
Victoria Niemcz
2:1
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
0:1
Chemik Bydgoszcz
GLKS Osielsko
2:3
Victoria Niemcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
2:3
Victoria Niemcz
GLKS Osielsko
3:1
Chemik Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
1:1
GLKS Osielsko
Victoria Niemcz
2:1
Chemik Bydgoszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
2:0
Victoria Niemcz
Chemik Bydgoszcz
3:1
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
2:1
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Chemik Bydgoszcz
3:0
Victoria Niemcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
0:2
Victoria Niemcz
GLKS Osielsko
2:2
Chemik Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Niemcz
2:1
GLKS Osielsko
Chemik Bydgoszcz
3:1
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Bydgoszcz
2:1
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Victoria Niemcz
3:0
GLKS Osielsko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
3:0
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Chemik Bydgoszcz
6:0
Victoria Niemcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Niemcz
3:1
GLKS Osielsko
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
0:3
Chemik Bydgoszcz
Grupa 5
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
MUKS CWZS Bydgoszcz
MUKS IV CWZS Bydgoszcz 12 34 53 - 11 11 1 0
2
Pogoń Mogilno
Pogoń Mogilno 10 16 32 - 22 5 1 4
3
UKS Barcin
UKS III Barcin 11 10 11 - 41 3 1 7
4
PAP Bzyki Żnin
PAP IV Bzyki Żnin 11 4 12 - 34 1 1 9
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS IV CWZS Bydgoszcz
4:0
PAP IV Bzyki Żnin
Pogoń Mogilno
7:0
UKS III Barcin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
PAP IV Bzyki Żnin
1:2
UKS III Barcin
MUKS IV CWZS Bydgoszcz
3:1
Pogoń Mogilno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
7:1
PAP IV Bzyki Żnin
UKS III Barcin
1:10
MUKS IV CWZS Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
3:7
MUKS IV CWZS Bydgoszcz
UKS III Barcin
2:0
PAP IV Bzyki Żnin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS IV CWZS Bydgoszcz
4:0
PAP IV Bzyki Żnin
Pogoń Mogilno
2:4
UKS III Barcin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Barcin
0:9
MUKS IV CWZS Bydgoszcz
PAP IV Bzyki Żnin
2:4
Pogoń Mogilno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
PAP IV Bzyki Żnin
3:4
MUKS IV CWZS Bydgoszcz
UKS III Barcin
0:3
Pogoń Mogilno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS IV CWZS Bydgoszcz
4:0
UKS III Barcin
PAP IV Bzyki Żnin
1:2
Pogoń Mogilno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Barcin
0:2
PAP IV Bzyki Żnin
Pogoń Mogilno
1:2
MUKS IV CWZS Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
PAP IV Bzyki Żnin
2:2
UKS III Barcin
Pogoń Mogilno
2:2
MUKS IV CWZS Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
- : -
UKS III Barcin
MUKS IV CWZS Bydgoszcz
3:0
PAP IV Bzyki Żnin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
PAP IV Bzyki Żnin
- : -
Pogoń Mogilno
UKS III Barcin
0:1
MUKS IV CWZS Bydgoszcz
Grupa 6
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Unia Janikowo
Unia Janikowo 12 21 23 - 20 6 3 3 4 7 11 - 8
2
Burza Nowa Wieś Wielka
Burza Nowa Wieś Wielka 12 21 28 - 23 6 3 3 4 4 8 - 11
3
Piast Złotniki Kujawskie
Piast Złotniki Kujawskie 12 17 19 - 18 5 2 5
4
Noteć Inowrocław
Noteć II Inowrocław 12 8 15 - 24 2 2 8
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
4:2
Burza Nowa Wieś Wielka
Piast Złotniki Kujawskie
2:1
Noteć II Inowrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
4:3
Piast Złotniki Kujawskie
Burza Nowa Wieś Wielka
1:1
Noteć II Inowrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotniki Kujawskie
2:3
Burza Nowa Wieś Wielka
Noteć II Inowrocław
0:1
Unia Janikowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotniki Kujawskie
0:0
Unia Janikowo
Noteć II Inowrocław
2:6
Burza Nowa Wieś Wielka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
2:2
Burza Nowa Wieś Wielka
Piast Złotniki Kujawskie
2:1
Noteć II Inowrocław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć II Inowrocław
1:2
Unia Janikowo
Burza Nowa Wieś Wielka
4:2
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć II Inowrocław
2:0
Piast Złotniki Kujawskie
Burza Nowa Wieś Wielka
2:1
Unia Janikowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotniki Kujawskie
1:1
Unia Janikowo
Noteć II Inowrocław
1:3
Burza Nowa Wieś Wielka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć II Inowrocław
4:1
Unia Janikowo
Burza Nowa Wieś Wielka
2:0
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Nowa Wieś Wielka
1:1
Noteć II Inowrocław
Unia Janikowo
0:2
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć II Inowrocław
0:2
Piast Złotniki Kujawskie
Unia Janikowo
4:2
Burza Nowa Wieś Wielka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
3:1
Noteć II Inowrocław
Piast Złotniki Kujawskie
3:0
Burza Nowa Wieś Wielka

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij