zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
4:5
KS Łochowo
Wisełka Solec Kujawski
0:6
Pałuczanka Żnin
Sparta Janowiec Wielkopolski
9:0
Unia Solec Kujawski
Orzeł Kcynia
0:1
Noteć Łabiszyn
Zagłębie Piechcin
1:11
Chemik II Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
2:17
Wisełka Solec Kujawski
Pałuczanka Żnin
16:0
Zagłębie Piechcin
Orzeł Kcynia
0:5
Dąb Barcin
KS Łochowo
5:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Noteć Łabiszyn
0:6
Chemik II Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
10:1
Noteć Łabiszyn
Zagłębie Piechcin
5:0
Unia Solec Kujawski
Wisełka Solec Kujawski
3:2
KS Łochowo
Sparta Janowiec Wielkopolski
11:1
Orzeł Kcynia
Chemik II Bydgoszcz
0:0
Pałuczanka Żnin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
5:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Orzeł Kcynia
0:6
Wisełka Solec Kujawski
Noteć Łabiszyn
0:7
Pałuczanka Żnin
KS Łochowo
13:0
Zagłębie Piechcin
Unia Solec Kujawski
0:16
Chemik II Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Piechcin
8:1
Orzeł Kcynia
Wisełka Solec Kujawski
4:3
Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski
6:0
Noteć Łabiszyn
Pałuczanka Żnin
10:0
Unia Solec Kujawski
Chemik II Bydgoszcz
4:4
KS Łochowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
7:1
Zagłębie Piechcin
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:1
Wisełka Solec Kujawski
Noteć Łabiszyn
4:2
Unia Solec Kujawski
KS Łochowo
2:2
Pałuczanka Żnin
Orzeł Kcynia
0:14
Chemik II Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Piechcin
0:6
Sparta Janowiec Wielkopolski
Wisełka Solec Kujawski
3:0
Noteć Łabiszyn
Unia Solec Kujawski
0:7
KS Łochowo
Pałuczanka Żnin
16:0
Orzeł Kcynia
Chemik II Bydgoszcz
1:3
Dąb Barcin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
0:4
Pałuczanka Żnin
Wisełka Solec Kujawski
7:2
Zagłębie Piechcin
Orzeł Kcynia
2:2
Unia Solec Kujawski
Noteć Łabiszyn
3:4
KS Łochowo
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:1
Chemik II Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Piechcin
2:3
Noteć Łabiszyn
Unia Solec Kujawski
1:7
Dąb Barcin
Pałuczanka Żnin
4:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
KS Łochowo
14:0
Orzeł Kcynia
Chemik II Bydgoszcz
2:3
Wisełka Solec Kujawski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
1:4
Sparta Janowiec Wielkopolski
Pałuczanka Żnin
5:1
Wisełka Solec Kujawski
Noteć Łabiszyn
1:1
Orzeł Kcynia
KS Łochowo
9:1
Dąb Barcin
Chemik II Bydgoszcz
4:1
Zagłębie Piechcin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
4:1
Orzeł Kcynia
Zagłębie Piechcin
2:3
Pałuczanka Żnin
Wisełka Solec Kujawski
14:0
Unia Solec Kujawski
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:6
KS Łochowo
Chemik II Bydgoszcz
9:1
Noteć Łabiszyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
- : -
Zagłębie Piechcin
Orzeł Kcynia
- : -
Sparta Janowiec Wielkopolski
Noteć Łabiszyn
- : -
Dąb Barcin
KS Łochowo
- : -
Wisełka Solec Kujawski
Pałuczanka Żnin
- : -
Chemik II Bydgoszcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Bydgoszcz
- : -
Unia Solec Kujawski
Zagłębie Piechcin
- : -
KS Łochowo
Wisełka Solec Kujawski
- : -
Orzeł Kcynia
Sparta Janowiec Wielkopolski
- : -
Dąb Barcin
Pałuczanka Żnin
- : -
Noteć Łabiszyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
- : -
Wisełka Solec Kujawski
Unia Solec Kujawski
- : -
Pałuczanka Żnin
Orzeł Kcynia
- : -
Zagłębie Piechcin
Noteć Łabiszyn
- : -
Sparta Janowiec Wielkopolski
KS Łochowo
- : -
Chemik II Bydgoszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Bydgoszcz
- : -
Orzeł Kcynia
Zagłębie Piechcin
- : -
Dąb Barcin
Wisełka Solec Kujawski
- : -
Sparta Janowiec Wielkopolski
Pałuczanka Żnin
- : -
KS Łochowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
- : -
Chemik II Bydgoszcz
Sparta Janowiec Wielkopolski
- : -
Zagłębie Piechcin
Orzeł Kcynia
- : -
Pałuczanka Żnin
Noteć Łabiszyn
- : -
Wisełka Solec Kujawski
KS Łochowo
- : -
Unia Solec Kujawski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Bydgoszcz
- : -
Sparta Janowiec Wielkopolski
Zagłębie Piechcin
- : -
Wisełka Solec Kujawski
Unia Solec Kujawski
- : -
Orzeł Kcynia
Pałuczanka Żnin
- : -
Dąb Barcin
KS Łochowo
- : -
Noteć Łabiszyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
- : -
Unia Solec Kujawski
Wisełka Solec Kujawski
- : -
Chemik II Bydgoszcz
Sparta Janowiec Wielkopolski
- : -
Pałuczanka Żnin
Orzeł Kcynia
- : -
KS Łochowo
Noteć Łabiszyn
- : -
Zagłębie Piechcin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij