zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
4:2
Pomorzanin Serock
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:4
Gryf Sicienko
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
2:0
Tor Laskowice Pomorskie
Polonia Bydgoszcz
2:0
Mustang Ostaszewo
Drwęca Golub-Dobrzyń
1:4
Flisak Złotoria
KS Łochowo
1:4
Iskra Ciechocin
Victoria Lisewo
0:3
Sokół Radomin
Wojownik Wabcz
8:4
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Serock
0:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Tor Laskowice Pomorskie
5:1
Wojownik Wabcz
Promień Kowalewo Pomorskie
2:1
KS Łochowo
Flisak Złotoria
2:2
Victoria Lisewo
Polonia Bydgoszcz
6:0
Drwęca Golub-Dobrzyń
Sokół Radomin
1:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Mustang Ostaszewo
0:3*
Gryf Sicienko
Iskra Ciechocin
1:0
BKS Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Serock
1:1
Gryf Sicienko
BKS Bydgoszcz
8:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
2:0
Flisak Złotoria
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:6
Mustang Ostaszewo
KS Łochowo
1:2
Tor Laskowice Pomorskie
Victoria Lisewo
0:1
Polonia Bydgoszcz
Wojownik Wabcz
4:4
Sokół Radomin
Radzynianka Radzyń Chełmiński
2:1
Iskra Ciechocin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tor Laskowice Pomorskie
6:0
BKS Bydgoszcz
Promień Kowalewo Pomorskie
0:3
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Flisak Złotoria
4:2
Wojownik Wabcz
Polonia Bydgoszcz
0:2
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Sokół Radomin
5:1
KS Łochowo
Mustang Ostaszewo
0:2
Pomorzanin Serock
Drwęca Golub-Dobrzyń
4:3
Victoria Lisewo
Iskra Ciechocin
2:2
Gryf Sicienko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
3:0
Promień Kowalewo Pomorskie
BKS Bydgoszcz
0:0
Sokół Radomin
Pomorzanin Serock
0:2
Iskra Ciechocin
Radzynianka Radzyń Chełmiński
1:1
Tor Laskowice Pomorskie
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
7:0
Drwęca Golub-Dobrzyń
KS Łochowo
0:2
Flisak Złotoria
Victoria Lisewo
1:4
Mustang Ostaszewo
Wojownik Wabcz
2:4
Polonia Bydgoszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tor Laskowice Pomorskie
2:4
Gryf Sicienko
Promień Kowalewo Pomorskie
3:2
Pomorzanin Serock
Flisak Złotoria
2:2
BKS Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz
3:0
KS Łochowo
Sokół Radomin
5:4
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Mustang Ostaszewo
2:4
Iskra Ciechocin
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:2
Wojownik Wabcz
Victoria Lisewo
0:3
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
3:3
Sokół Radomin
BKS Bydgoszcz
1:0
Polonia Bydgoszcz
Pomorzanin Serock
1:4
Tor Laskowice Pomorskie
Radzynianka Radzyń Chełmiński
4:2
Flisak Złotoria
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
2:0
Mustang Ostaszewo
KS Łochowo
4:2
Drwęca Golub-Dobrzyń
Iskra Ciechocin
2:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Wojownik Wabcz
2:5
Victoria Lisewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tor Laskowice Pomorskie
2:3
Iskra Ciechocin
Flisak Złotoria
0:3
Gryf Sicienko
Polonia Bydgoszcz
3:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Sokół Radomin
3:0
Pomorzanin Serock
Mustang Ostaszewo
5:2
Promień Kowalewo Pomorskie
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:4
BKS Bydgoszcz
Victoria Lisewo
1:1
KS Łochowo
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
5:1
Wojownik Wabcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
1:1
Polonia Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
5:0
Victoria Lisewo
Pomorzanin Serock
3:0
Flisak Złotoria
Radzynianka Radzyń Chełmiński
6:1
Drwęca Golub-Dobrzyń
Promień Kowalewo Pomorskie
2:2
Tor Laskowice Pomorskie
KS Łochowo
0:0
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Iskra Ciechocin
2:0
Sokół Radomin
Wojownik Wabcz
0:4
Mustang Ostaszewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Flisak Złotoria
1:3
Iskra Ciechocin
Polonia Bydgoszcz
3:0
Pomorzanin Serock
Sokół Radomin
3:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Mustang Ostaszewo
2:1
Tor Laskowice Pomorskie
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:6
Gryf Sicienko
Victoria Lisewo
1:2
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Wojownik Wabcz
2:2
KS Łochowo
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
4:0
BKS Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
0:2
Victoria Lisewo
BKS Bydgoszcz
3:0
Wojownik Wabcz
Pomorzanin Serock
5:0
Drwęca Golub-Dobrzyń
Tor Laskowice Pomorskie
2:4
Sokół Radomin
Radzynianka Radzyń Chełmiński
1:4
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Promień Kowalewo Pomorskie
1:4
Flisak Złotoria
KS Łochowo
0:6
Mustang Ostaszewo
Iskra Ciechocin
0:1
Polonia Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bydgoszcz
3:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:4
Iskra Ciechocin
Mustang Ostaszewo
1:2
Sokół Radomin
KS Łochowo
2:2
BKS Bydgoszcz
Flisak Złotoria
5:1
Tor Laskowice Pomorskie
Victoria Lisewo
1:5
Pomorzanin Serock
Wojownik Wabcz
5:2
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
1:1
Gryf Sicienko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
8:1
Wojownik Wabcz
BKS Bydgoszcz
3:0
Mustang Ostaszewo
Promień Kowalewo Pomorskie
2:1
Drwęca Golub-Dobrzyń
Sokół Radomin
4:2
Flisak Złotoria
Tor Laskowice Pomorskie
3:2
Polonia Bydgoszcz
Radzynianka Radzyń Chełmiński
2:0
KS Łochowo
Iskra Ciechocin
4:1
Victoria Lisewo
Pomorzanin Serock
0:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wojownik Wabcz
4:4
Pomorzanin Serock
Mustang Ostaszewo
2:1
Flisak Złotoria
BKS Bydgoszcz
3:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Polonia Bydgoszcz
2:1
Sokół Radomin
Drwęca Golub-Dobrzyń
3:2
Tor Laskowice Pomorskie
KS Łochowo
0:8
Gryf Sicienko
Victoria Lisewo
2:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
2:2
Iskra Ciechocin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
3:3
BKS Bydgoszcz
Tor Laskowice Pomorskie
3:1
Victoria Lisewo
Promień Kowalewo Pomorskie
0:7
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Flisak Złotoria
0:3
Polonia Bydgoszcz
Sokół Radomin
7:1
Drwęca Golub-Dobrzyń
Iskra Ciechocin
4:0
Wojownik Wabcz
Pomorzanin Serock
3:3
KS Łochowo
Radzynianka Radzyń Chełmiński
- : -
Mustang Ostaszewo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
1:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Promień Kowalewo Pomorskie
2:0
Wojownik Wabcz
Mustang Ostaszewo
0:5
Polonia Bydgoszcz
Tor Laskowice Pomorskie
0:1
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Sokół Radomin
6:1
Victoria Lisewo
Pomorzanin Serock
0:2
BKS Bydgoszcz
Flisak Złotoria
0:2
Drwęca Golub-Dobrzyń
Iskra Ciechocin
4:0
KS Łochowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
- : -
Mustang Ostaszewo
KS Łochowo
- : -
Promień Kowalewo Pomorskie
BKS Bydgoszcz
- : -
Iskra Ciechocin
Drwęca Golub-Dobrzyń
- : -
Polonia Bydgoszcz
Victoria Lisewo
- : -
Flisak Złotoria
Radzynianka Radzyń Chełmiński
- : -
Pomorzanin Serock
Wojownik Wabcz
- : -
Tor Laskowice Pomorskie
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
- : -
Sokół Radomin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bydgoszcz
- : -
Victoria Lisewo
Mustang Ostaszewo
- : -
Drwęca Golub-Dobrzyń
Gryf Sicienko
- : -
Pomorzanin Serock
Tor Laskowice Pomorskie
- : -
KS Łochowo
Iskra Ciechocin
- : -
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Promień Kowalewo Pomorskie
- : -
BKS Bydgoszcz
Flisak Złotoria
- : -
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Sokół Radomin
- : -
Wojownik Wabcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij