zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bydgoszccz
0:2
MKS Łochowo
KS Brzoza
0:5
Szubinianka Szubin
Chemik III Bydgoszcz
0:2
Jeziorak Żnin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:8
Spójnia Białe Błota
Pelikan Szubin
2:4
SP Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
2:2
Polonia Bydgoszccz
Szubinianka Szubin
1:3
SP Zawisza Bydgoszcz
KS Brzoza
2:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Spójnia Białe Błota
7:0
Chemik III Bydgoszcz
MKS Łochowo
3:1
Pelikan Szubin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Zawisza Bydgoszcz
1:1
MKS Łochowo
Chemik III Bydgoszcz
5:1
KS Brzoza
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:5
Szubinianka Szubin
Polonia Bydgoszccz
1:1
Spójnia Białe Błota
Pelikan Szubin
1:1
Jeziorak Żnin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
2:0
SP Zawisza Bydgoszcz
Szubinianka Szubin
4:3
MKS Łochowo
KS Brzoza
2:2
Polonia Bydgoszccz
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:2
Chemik III Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
2:0
Pelikan Szubin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik III Bydgoszcz
1:1
Szubinianka Szubin
MKS Łochowo
0:1
Jeziorak Żnin
Polonia Bydgoszccz
5:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
SP Zawisza Bydgoszcz
1:2
Spójnia Białe Błota
Pelikan Szubin
5:1
KS Brzoza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:1
Pelikan Szubin
KS Brzoza
0:3
SP Zawisza Bydgoszcz
Szubinianka Szubin
4:3
Jeziorak Żnin
Spójnia Białe Błota
0:0
MKS Łochowo
Chemik III Bydgoszcz
2:5
Polonia Bydgoszccz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
1:3
Spójnia Białe Błota
SP Zawisza Bydgoszcz
1:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Polonia Bydgoszccz
0:9
Szubinianka Szubin
MKS Łochowo
1:1
KS Brzoza
Pelikan Szubin
4:3
Chemik III Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik III Bydgoszcz
3:1
SP Zawisza Bydgoszcz
Szubinianka Szubin
2:6
Spójnia Białe Błota
KS Brzoza
0:1
Jeziorak Żnin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
0:4
MKS Łochowo
Polonia Bydgoszccz
2:2
Pelikan Szubin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
3:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Spójnia Białe Błota
5:0
KS Brzoza
SP Zawisza Bydgoszcz
8:2
Polonia Bydgoszccz
MKS Łochowo
2:0
Chemik III Bydgoszcz
Pelikan Szubin
1:8
Szubinianka Szubin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
6:1
Chemik III Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
- : -
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
SP Zawisza Bydgoszcz
9:0
Pelikan Szubin
Szubinianka Szubin
6:0
KS Brzoza
MKS Łochowo
2:0
Polonia Bydgoszccz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik III Bydgoszcz
0:9
Spójnia Białe Błota
SP Zawisza Bydgoszcz
2:2
Szubinianka Szubin
Pelikan Szubin
1:3
MKS Łochowo
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:1
KS Brzoza
Polonia Bydgoszccz
1:5
Jeziorak Żnin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
7:3
Pelikan Szubin
Spójnia Białe Błota
0:1
Polonia Bydgoszccz
Szubinianka Szubin
6:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
KS Brzoza
1:0
Chemik III Bydgoszcz
MKS Łochowo
0:0
SP Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik III Bydgoszcz
5:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
SP Zawisza Bydgoszcz
2:3
Jeziorak Żnin
Pelikan Szubin
0:10
Spójnia Białe Błota
Polonia Bydgoszccz
2:0
KS Brzoza
MKS Łochowo
0:0
Szubinianka Szubin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
2:1
MKS Łochowo
Spójnia Białe Błota
5:0
SP Zawisza Bydgoszcz
Szubinianka Szubin
8:3
Chemik III Bydgoszcz
KS Brzoza
3:1
Pelikan Szubin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:2
Polonia Bydgoszccz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
0:2
Szubinianka Szubin
SP Zawisza Bydgoszcz
3:0
KS Brzoza
Pelikan Szubin
5:5
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Polonia Bydgoszccz
1:0
Chemik III Bydgoszcz
MKS Łochowo
0:4
Spójnia Białe Błota
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik III Bydgoszcz
4:1
Pelikan Szubin
Spójnia Białe Błota
3:1
Jeziorak Żnin
SP Zawisza Bydgoszcz
3:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Szubinianka Szubin
6:1
Polonia Bydgoszccz
KS Brzoza
2:0
MKS Łochowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
4:0
KS Brzoza
Spójnia Białe Błota
6:2
Szubinianka Szubin
SP Zawisza Bydgoszcz
7:0
Chemik III Bydgoszcz
Pelikan Szubin
4:2
Polonia Bydgoszccz
MKS Łochowo
0:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik III Bydgoszcz
- : -
MKS Łochowo
Szubinianka Szubin
8:3
Pelikan Szubin
KS Brzoza
- : -
Spójnia Białe Błota
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
- : -
Jeziorak Żnin
Polonia Bydgoszccz
- : -
SP Zawisza Bydgoszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij