zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Kamień Krajeński
4:0
Tartak Wudzyn
Sparta Przysiersk
2:5
MLKS Tucholanka Tuchola
Grom Więcbork
3:0
Dąb Potulice
Start Pruszcz
1:4
Fala Świekatowo
Victoria Koronowo
1:1
Victoria Niemcz
Myśliwiec Gostycyn
0:3
Rawys Raciąż
GLKS Dobrcz
2:5
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawys Raciąż
1:3
Victoria Koronowo
Dąb Potulice
3:1
GLKS Dobrcz
Fala Świekatowo
3:1
Grom Więcbork
MLKS Tucholanka Tuchola
2:2
Start Pruszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:1
Myśliwiec Gostycyn
Kamionka Kamień Krajeński
0:0
Sparta Przysiersk
Tartak Wudzyn
0:0
Victoria Niemcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koronowo
1:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Start Pruszcz
4:1
Kamionka Kamień Krajeński
Grom Więcbork
1:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Myśliwiec Gostycyn
2:7
Dąb Potulice
Victoria Niemcz
0:5
Rawys Raciąż
GLKS Dobrcz
1:2
Fala Świekatowo
Sparta Przysiersk
1:3
Tartak Wudzyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Potulice
2:3
Victoria Koronowo
Fala Świekatowo
2:1
Myśliwiec Gostycyn
Kamionka Kamień Krajeński
1:0
Grom Więcbork
MLKS Tucholanka Tuchola
1:0
GLKS Dobrcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
0:3*
Victoria Niemcz
Tartak Wudzyn
4:3
Rawys Raciąż
Sparta Przysiersk
1:5
Start Pruszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dobrcz
0:1
Kamionka Kamień Krajeński
Start Pruszcz
3:0
Tartak Wudzyn
Rawys Raciąż
5:3
Krajna Sępólno Krajeńskie
Grom Więcbork
5:0
Sparta Przysiersk
Myśliwiec Gostycyn
1:5
MLKS Tucholanka Tuchola
Victoria Niemcz
2:2
Dąb Potulice
Victoria Koronowo
1:1
Fala Świekatowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Kamień Krajeński
1:0
Myśliwiec Gostycyn
MLKS Tucholanka Tuchola
0:4
Victoria Koronowo
Start Pruszcz
8:1
Grom Więcbork
Fala Świekatowo
3:1
Victoria Niemcz
Dąb Potulice
4:3
Rawys Raciąż
Tartak Wudzyn
0:4
Krajna Sępólno Krajeńskie
Sparta Przysiersk
0:1
GLKS Dobrcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawys Raciąż
0:2
Fala Świekatowo
GLKS Dobrcz
2:1
Start Pruszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:1
Dąb Potulice
Grom Więcbork
1:2
Tartak Wudzyn
Myśliwiec Gostycyn
2:1
Sparta Przysiersk
Victoria Niemcz
2:4
MLKS Tucholanka Tuchola
Victoria Koronowo
1:2
Kamionka Kamień Krajeński
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
4:1
Rawys Raciąż
Start Pruszcz
4:0
Myśliwiec Gostycyn
Fala Świekatowo
1:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Grom Więcbork
2:0
GLKS Dobrcz
Tartak Wudzyn
6:2
Dąb Potulice
Sparta Przysiersk
0:0
Victoria Koronowo
Kamionka Kamień Krajeński
1:0
Victoria Niemcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Potulice
0:4
Fala Świekatowo
GLKS Dobrcz
4:1
Tartak Wudzyn
Krajna Sępólno Krajeńskie
4:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Victoria Koronowo
1:2
Start Pruszcz
Rawys Raciąż
2:1
Kamionka Kamień Krajeński
Myśliwiec Gostycyn
2:3
Grom Więcbork
Victoria Niemcz
4:3
Sparta Przysiersk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
6:3
Dąb Potulice
Grom Więcbork
2:1
Victoria Koronowo
Start Pruszcz
2:0
Victoria Niemcz
GLKS Dobrcz
1:0
Myśliwiec Gostycyn
Kamionka Kamień Krajeński
2:5
Krajna Sępólno Krajeńskie
Tartak Wudzyn
1:4
Fala Świekatowo
Sparta Przysiersk
0:4
Rawys Raciąż
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Potulice
5:5
Kamionka Kamień Krajeński
Krajna Sępólno Krajeńskie
3:1
Sparta Przysiersk
Victoria Koronowo
1:0
GLKS Dobrcz
Rawys Raciąż
1:4
Start Pruszcz
Fala Świekatowo
0:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Myśliwiec Gostycyn
8:2
Tartak Wudzyn
Victoria Niemcz
1:4
Grom Więcbork
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dobrcz
2:2
Victoria Niemcz
Start Pruszcz
3:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Grom Więcbork
2:1
Rawys Raciąż
Myśliwiec Gostycyn
0:6
Victoria Koronowo
Tartak Wudzyn
0:3
MLKS Tucholanka Tuchola
Sparta Przysiersk
3:5
Dąb Potulice
Kamionka Kamień Krajeński
1:1
Fala Świekatowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
3:0
Kamionka Kamień Krajeński
Fala Świekatowo
2:0
Sparta Przysiersk
Dąb Potulice
1:4
Start Pruszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:4
Grom Więcbork
Victoria Koronowo
2:1
Tartak Wudzyn
Rawys Raciąż
3:3
GLKS Dobrcz
Victoria Niemcz
0:1
Myśliwiec Gostycyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
1:0
Start Pruszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
5:0
Sparta Przysiersk
Victoria Niemcz
- : -
Victoria Koronowo
Krajna Sępólno Krajeńskie
5:1
GLKS Dobrcz
Rawys Raciąż
4:0
Myśliwiec Gostycyn
Tartak Wudzyn
1:2
Kamionka Kamień Krajeński
Dąb Potulice
3:5
Grom Więcbork
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Niemcz
- : -
Tartak Wudzyn
GLKS Dobrcz
- : -
Dąb Potulice
Myśliwiec Gostycyn
- : -
Krajna Sępólno Krajeńskie
Victoria Koronowo
- : -
Rawys Raciąż
Sparta Przysiersk
- : -
Kamionka Kamień Krajeński
Grom Więcbork
- : -
Fala Świekatowo
Start Pruszcz
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
Grom Więcbork
Dąb Potulice
- : -
Myśliwiec Gostycyn
Krajna Sępólno Krajeńskie
- : -
Victoria Koronowo
Rawys Raciąż
- : -
Victoria Niemcz
Tartak Wudzyn
- : -
Sparta Przysiersk
Kamionka Kamień Krajeński
- : -
Start Pruszcz
Fala Świekatowo
- : -
GLKS Dobrcz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Niemcz
- : -
Krajna Sępólno Krajeńskie
GLKS Dobrcz
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Myśliwiec Gostycyn
- : -
Fala Świekatowo
Victoria Koronowo
- : -
Dąb Potulice
Rawys Raciąż
- : -
Tartak Wudzyn
Grom Więcbork
- : -
Kamionka Kamień Krajeński
Start Pruszcz
- : -
Sparta Przysiersk
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
Myśliwiec Gostycyn
Dąb Potulice
- : -
Victoria Niemcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
- : -
Rawys Raciąż
Tartak Wudzyn
- : -
Start Pruszcz
Sparta Przysiersk
- : -
Grom Więcbork
Kamionka Kamień Krajeński
- : -
GLKS Dobrcz
Fala Świekatowo
- : -
Victoria Koronowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Niemcz
- : -
Fala Świekatowo
GLKS Dobrcz
- : -
Sparta Przysiersk
Myśliwiec Gostycyn
- : -
Kamionka Kamień Krajeński
Krajna Sępólno Krajeńskie
- : -
Tartak Wudzyn
Victoria Koronowo
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Rawys Raciąż
- : -
Dąb Potulice
Grom Więcbork
- : -
Start Pruszcz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
Victoria Niemcz
Dąb Potulice
- : -
Krajna Sępólno Krajeńskie
Tartak Wudzyn
- : -
Grom Więcbork
Sparta Przysiersk
- : -
Myśliwiec Gostycyn
Kamionka Kamień Krajeński
- : -
Victoria Koronowo
Start Pruszcz
- : -
GLKS Dobrcz
Fala Świekatowo
- : -
Rawys Raciąż
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Niemcz
- : -
Kamionka Kamień Krajeński
GLKS Dobrcz
- : -
Grom Więcbork
Myśliwiec Gostycyn
- : -
Start Pruszcz
Dąb Potulice
- : -
Tartak Wudzyn
Krajna Sępólno Krajeńskie
- : -
Fala Świekatowo
Victoria Koronowo
- : -
Sparta Przysiersk
Rawys Raciąż
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
- : -
Dąb Potulice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Potulice
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Kamień Krajeński
- : -
Dąb Potulice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Potulice
- : -
Sparta Przysiersk
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Pruszcz
- : -
Dąb Potulice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij