zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dąbrowa Chełminska
1:2
Gwiazda II Bydgoszcz
Kobiecy KP Bydgoszcz
0:8
Unia Solec Kujawski
GLKS Anmar Osielsko
0:8
Dąb Kabart Potulice
Skra Paterek
1:0
KS Łochowo
Wisełka Solec Kujawski
6:2
Victoria Niemcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Bydgoszcz
Pauza
Kobiecy KP Bydgoszcz
2:10
Wisełka Solec Kujawski
Victoria Niemcz
1:0
GLKS Anmar Osielsko
KS Łochowo
0:0
LKS Dąbrowa Chełminska
Dąb Kabart Potulice
5:3
Skra Paterek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Łochowo
Skra Paterek
1:6
Victoria Niemcz
Wisełka Solec Kujawski
10:0
Unia Solec Kujawski
LKS Dąbrowa Chełminska
0:2
Dąb Kabart Potulice
GLKS Anmar Osielsko
7:3
Kobiecy KP Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kabart Potulice
Pauza
Kobiecy KP Bydgoszcz
0:9
Skra Paterek
Victoria Niemcz
3:0
LKS Dąbrowa Chełminska
Wisełka Solec Kujawski
13:2
GLKS Anmar Osielsko
Unia Solec Kujawski
2:2
Gwiazda II Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Victoria Niemcz
GLKS Anmar Osielsko
1:4
Unia Solec Kujawski
LKS Dąbrowa Chełminska
8:2
Kobiecy KP Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
2:1
KS Łochowo
Skra Paterek
1:4
Wisełka Solec Kujawski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kobiecy KP Bydgoszcz
Pauza
Dąb Kabart Potulice
2:4
Gwiazda II Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
4:1
KS Łochowo
Wisełka Solec Kujawski
2:3
LKS Dąbrowa Chełminska
GLKS Anmar Osielsko
1:4
Skra Paterek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wisełka Solec Kujawski
LKS Dąbrowa Chełminska
5:2
GLKS Anmar Osielsko
Gwiazda II Bydgoszcz
1:6
Victoria Niemcz
KS Łochowo
2:2
Dąb Kabart Potulice
Skra Paterek
1:2
Unia Solec Kujawski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Anmar Osielsko
Pauza
Victoria Niemcz
3:1
KS Łochowo
Skra Paterek
2:1
LKS Dąbrowa Chełminska
Unia Solec Kujawski
2:0
Dąb Kabart Potulice
Kobiecy KP Bydgoszcz
0:1
Gwiazda II Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Skra Paterek
KS Łochowo
12:0
Kobiecy KP Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełminska
1:2
Unia Solec Kujawski
Gwiazda II Bydgoszcz
0:8
Wisełka Solec Kujawski
Dąb Kabart Potulice
0:4
Victoria Niemcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dąbrowa Chełminska
Pauza
Kobiecy KP Bydgoszcz
0:4
Dąb Kabart Potulice
GLKS Anmar Osielsko
1:1
Gwiazda II Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
0:4
Victoria Niemcz
Wisełka Solec Kujawski
3:0
KS Łochowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Unia Solec Kujawski
Dąb Kabart Potulice
2:3
Wisełka Solec Kujawski
Kobiecy KP Bydgoszcz
1:7
Victoria Niemcz
Gwiazda II Bydgoszcz
5:0
Skra Paterek
KS Łochowo
3:3
GLKS Anmar Osielsko
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Paterek
- : -
Kobiecy KP Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełminska
- : -
KS Łochowo
Gwiazda II Bydgoszcz
- : -
Unia Solec Kujawski
Wisełka Solec Kujawski
- : -
Dąb Kabart Potulice
GLKS Anmar Osielsko
- : -
Victoria Niemcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
- : -
GLKS Anmar Osielsko
Skra Paterek
- : -
Gwiazda II Bydgoszcz
Victoria Niemcz
- : -
Wisełka Solec Kujawski
Dąb Kabart Potulice
- : -
KS Łochowo
Kobiecy KP Bydgoszcz
- : -
LKS Dąbrowa Chełminska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Paterek
- : -
GLKS Anmar Osielsko
Kobiecy KP Bydgoszcz
- : -
KS Łochowo
Victoria Niemcz
- : -
Dąb Kabart Potulice
Gwiazda II Bydgoszcz
- : -
LKS Dąbrowa Chełminska
Unia Solec Kujawski
- : -
Wisełka Solec Kujawski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij