zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
3:0
Piłkarz Sępólno Krajeńskie
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
5:0
Szkółka Piłkarska wOlej Tuchola
Jedynka Aleksandrów Kujawski
8:1
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
Victoria Niemcz
4:1
Zdrój OSIR Ciechocinek
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
1:3
Fala Świekatowo
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
5:1
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
Kamionka Kamień Krajeński
9:0
Unia Solec Kujawski
Juventus Academy Bydgoszcz
10:0
Polonia Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
1:1
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
3:2
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
3:1
Szkółka Piłkarska wOlej Tuchola
Fala Świekatowo
7:1
Unia Solec Kujawski
Victoria Niemcz
1:2
Polonia Bydgoszcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
1:9
Juventus Academy Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
0:5
Kamionka Kamień Krajeński
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
1:2
Piłkarz Sępólno Krajeńskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
8:0
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
1:9
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
Jedynka Aleksandrów Kujawski
4:1
Piłkarz Sępólno Krajeńskie
Victoria Niemcz
0:8
Juventus Academy Bydgoszcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
2:4
Polonia Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
6:0
Unia Solec Kujawski
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
6:0
Szkółka Piłkarska wOlej Tuchola
Kamionka Kamień Krajeński
2:1
Fala Świekatowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
6:0
Piłkarz Sępólno Krajeńskie
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
2:3
Zdrój OSIR Ciechocinek
Kamionka Kamień Krajeński
1:5
Szkółka Piłkarska wOlej Tuchola
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
0:5
Victoria Niemcz
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
4:2
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Fala Świekatowo
1:1
Polonia Bydgoszcz
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
8:0
GLKS Osielsko
Unia Solec Kujawski
0:9
Juventus Academy Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
8:0
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Victoria Niemcz
0:11
Szkółka Piłkarska wOlej Tuchola
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
0:7
Kamionka Kamień Krajeński
Piłkarz Sępólno Krajeńskie
4:0
Zdrój OSIR Ciechocinek
GLKS Osielsko
0:2
Juventus Academy Bydgoszcz
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
1:0
Polonia Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
3:4
Fala Świekatowo
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
12:0
Unia Solec Kujawski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
7:0
Zdrój OSIR Ciechocinek
Victoria Niemcz
1:3
Kamionka Kamień Krajeński
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
2:1
Piłkarz Sępólno Krajeńskie
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
0:8
Szkółka Piłkarska wOlej Tuchola
Jedynka Aleksandrów Kujawski
1:3
Polonia Bydgoszcz
Fala Świekatowo
0:3
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
2:0
Juventus Academy Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
0:3
GLKS Osielsko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
2:5
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
3:0*
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
Fala Świekatowo
2:4
Szkółka Piłkarska wOlej Tuchola
Zdrój OSIR Ciechocinek
1:2
Kamionka Kamień Krajeński
Polonia Bydgoszcz
4:0
Unia Solec Kujawski
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
1:0
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
7:0
Victoria Niemcz
Juventus Academy Bydgoszcz
8:0
Piłkarz Sępólno Krajeńskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
3:3
Polonia Bydgoszcz
Fala Świekatowo
2:2
Juventus Academy Bydgoszcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
1:2
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
2:1
Victoria Niemcz
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
9:1
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Unia Solec Kujawski
3:0*
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
Kamionka Kamień Krajeński
1:0
GLKS Osielsko
Szkółka Piłkarska wOlej Tuchola
8:1
Piłkarz Sępólno Krajeńskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
15:0
Unia Solec Kujawski
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
2:3
Kamionka Kamień Krajeński
Jedynka Aleksandrów Kujawski
2:2
Victoria Niemcz
Fala Świekatowo
7:1
Piłkarz Sępólno Krajeńskie
Zdrój OSIR Ciechocinek
1:1
GLKS Osielsko
Polonia Bydgoszcz
3:0*
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
1:6
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Juventus Academy Bydgoszcz
3:0
Szkółka Piłkarska wOlej Tuchola
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
1:2
Polonia Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
0:7
Juventus Academy Bydgoszcz
Fala Świekatowo
3:0*
Zdrój OSIR Ciechocinek
Victoria Niemcz
1:1
Piłkarz Sępólno Krajeńskie
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
0:2
Szkółka Piłkarska wOlej Tuchola
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
23:0
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
0:10
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
Kamionka Kamień Krajeński
4:1
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
1:6
Szkółka Piłkarska wOlej Tuchola
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
5:0
Victoria Niemcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
0:6
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
Fala Świekatowo
13:0
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
0:0
Polonia Bydgoszcz
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
3:0*
Zdrój OSIR Ciechocinek
Unia Solec Kujawski
0:5
Piłkarz Sępólno Krajeńskie
Kamionka Kamień Krajeński
0:5
Juventus Academy Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
3:1
Juventus Academy Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
1:2
Kamionka Kamień Krajeński
Fala Świekatowo
2:5
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
2:1
GLKS Osielsko
Unia Solec Kujawski
1:6
Victoria Niemcz
Szkółka Piłkarska wOlej Tuchola
4:1
Polonia Bydgoszcz
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
3:0*
Zdrój OSIR Ciechocinek
Piłkarz Sępólno Krajeńskie
0:4
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
5:0
GLKS Osielsko
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
3:5
Juventus Academy Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
0:5
Szkółka Piłkarska wOlej Tuchola
Victoria Niemcz
1:2
Fala Świekatowo
Zdrój OSIR Ciechocinek
6:1
Unia Solec Kujawski
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
6:1
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
10:2
Piłkarz Sępólno Krajeńskie
Kamionka Kamień Krajeński
0:0
Polonia Bydgoszcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
0:2
Victoria Niemcz
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
5:0
Fala Świekatowo
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
14:0
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
3:2
Zdrój OSIR Ciechocinek
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
0:7
Juventus Academy Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
0:11
Szkółka Piłkarska wOlej Tuchola
Kamionka Kamień Krajeński
1:12
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Piłkarz Sępólno Krajeńskie
1:6
Polonia Bydgoszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
0:2
Fala Świekatowo
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
7:0
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Jedynka Aleksandrów Kujawski
6:2
Unia Solec Kujawski
Victoria Niemcz
5:6
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
6:0
Polonia Bydgoszcz
Kamionka Kamień Krajeński
1:1
Piłkarz Sępólno Krajeńskie
Szkółka Piłkarska wOlej Tuchola
3:2
Zdrój OSIR Ciechocinek
Akademia Piłkarska Reissa Bydgoszcz
0:10
Juventus Academy Bydgoszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij