zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Cis Cekcyn
2:3
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
Gryf Sicienko
0:11
Chemik Bydgoszcz
Victoria Koronowo
0:0
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Fala Świekatowo
2:4
WKS Zawisza Bydgoszcz
Victoria Niemcz
3:2
Zdrój OSIR Ciechocinek
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
0:1
Polonia Bydgoszcz
Juventus II Soccer Schools Bydgoszcz
1:1
Wisełka Solec Kujawski
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
3:0
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
5:2
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
Gryf Sicienko
5:1
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Victoria Koronowo
0:0
Chemik Bydgoszcz
Fala Świekatowo
3:2
Zdrój OSIR Ciechocinek
WKS Zawisza Bydgoszcz
2:2
Victoria Niemcz
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
2:1
Wisełka Solec Kujawski
Juventus II Soccer Schools Bydgoszcz
4:0
Polonia Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
1:0
Cis Cekcyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Cis Cekcyn
1:1
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz
7:0
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Victoria Koronowo
3:2
Gryf Sicienko
Fala Świekatowo
5:2
Victoria Niemcz
WKS Zawisza Bydgoszcz
9:1
Zdrój OSIR Ciechocinek
Polonia Bydgoszcz
3:1
Wisełka Solec Kujawski
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
0:6
Juventus II Soccer Schools Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
1:3
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
0:2
Chemik Bydgoszcz
Fala Świekatowo
4:1
Polonia Bydgoszcz
WKS Zawisza Bydgoszcz
2:0
Cis Cekcyn
Zdrój OSIR Ciechocinek
0:8
Juventus II Soccer Schools Bydgoszcz
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
1:2
Gryf Sicienko
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
3:1
Victoria Koronowo
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
3:2
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Victoria Niemcz
3:0*
Wisełka Solec Kujawski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
3:1
Fala Świekatowo
Chemik Bydgoszcz
3:2
Polonia Bydgoszcz
WKS Zawisza Bydgoszcz
2:3
Gryf Sicienko
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
4:0
Cis Cekcyn
Juventus II Soccer Schools Bydgoszcz
1:2
Victoria Koronowo
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
9:2
Zdrój OSIR Ciechocinek
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
4:1
Victoria Niemcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
3:0*
Wisełka Solec Kujawski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cis Cekcyn
2:0
Gryf Sicienko
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
6:0
Polonia Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz
5:0
Fala Świekatowo
Victoria Koronowo
2:0
Zdrój OSIR Ciechocinek
WKS Zawisza Bydgoszcz
3:1
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
Juventus II Soccer Schools Bydgoszcz
1:4
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
3:0*
Wisełka Solec Kujawski
Jedynka Aleksandrów Kujawski
1:0
Victoria Niemcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
1:0
Jedynka Aleksandrów Kujawski
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
0:4
WKS Zawisza Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz
3:0
Juventus II Soccer Schools Bydgoszcz
Fala Świekatowo
2:1
Gryf Sicienko
Victoria Niemcz
4:2
Victoria Koronowo
Polonia Bydgoszcz
2:2
Cis Cekcyn
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
1:0
Zdrój OSIR Ciechocinek
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
7:0
Wisełka Solec Kujawski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Cis Cekcyn
6:1
Victoria Koronowo
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
4:0
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz
9:0
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
2:0
Zdrój OSIR Ciechocinek
Fala Świekatowo
6:1
Wisełka Solec Kujawski
Polonia Bydgoszcz
5:2
Victoria Niemcz
Juventus II Soccer Schools Bydgoszcz
1:2
WKS Zawisza Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
7:2
Gryf Sicienko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Cis Cekcyn
0:0
Victoria Niemcz
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
1:7
Juventus II Soccer Schools Bydgoszcz
Gryf Sicienko
6:1
Wisełka Solec Kujawski
Chemik Bydgoszcz
1:0
WKS Zawisza Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
0:2
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
0:14
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
Polonia Bydgoszcz
2:1
Victoria Koronowo
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
7:0
Fala Świekatowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cis Cekcyn
1:6
Chemik Bydgoszcz
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
5:4
Victoria Niemcz
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
1:1
Fala Świekatowo
Gryf Sicienko
3:6
Juventus II Soccer Schools Bydgoszcz
Victoria Koronowo
1:3
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
0:3*
Polonia Bydgoszcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
3:0*
Wisełka Solec Kujawski
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
6:1
WKS Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Cis Cekcyn
8:0
Zdrój OSIR Ciechocinek
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
3:2
Gryf Sicienko
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
0:4
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
Victoria Koronowo
0:0
Fala Świekatowo
Victoria Niemcz
1:7
Juventus II Soccer Schools Bydgoszcz
WKS Zawisza Bydgoszcz
1:4
Polonia Bydgoszcz
Wisełka Solec Kujawski
0:3*
Chemik Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
3:0*
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Cis Cekcyn
3:0*
Wisełka Solec Kujawski
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
3:2
Juventus II Soccer Schools Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz
14:0
Zdrój OSIR Ciechocinek
Victoria Koronowo
0:1
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
Fala Świekatowo
1:1
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
Victoria Niemcz
1:2
Gryf Sicienko
WKS Zawisza Bydgoszcz
3:0*
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
12:0
Polonia Bydgoszcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
5:0
Wisełka Solec Kujawski
Gryf Sicienko
3:0
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
Fala Świekatowo
4:3
Jedynka Aleksandrów Kujawski
WKS Zawisza Bydgoszcz
1:0
Victoria Koronowo
Zdrój OSIR Ciechocinek
1:5
Polonia Bydgoszcz
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
1:5
Chemik Bydgoszcz
Juventus II Soccer Schools Bydgoszcz
6:2
Cis Cekcyn
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
12:0
Victoria Niemcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
3:0
WKS Zawisza Bydgoszcz
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
1:2
Polonia Bydgoszcz
Victoria Koronowo
2:1
Wisełka Solec Kujawski
Jedynka Aleksandrów Kujawski
3:4
Cis Cekcyn
Victoria Niemcz
0:6
Chemik Bydgoszcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
1:11
Gryf Sicienko
Juventus II Soccer Schools Bydgoszcz
8:2
Fala Świekatowo
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
1:7
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie
6:1
Victoria Koronowo
UKS Orlik Fordon Bydgoszcz
6:1
Zdrój OSIR Ciechocinek
Fala Świekatowo
2:4
Cis Cekcyn
WKS Zawisza Bydgoszcz
6:0
Wisełka Solec Kujawski
Polonia Bydgoszcz
3:0
Gryf Sicienko
Juventus Soccer Schools Bydgoszcz
6:1
Victoria Niemcz
Juventus II Soccer Schools Bydgoszcz
12:0
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
3:0
Chemik Bydgoszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij