Rachunek bankowy

Na potrzeby drużyny, założony został w Alior Banku rachunek bankowy o numerze 24 2490 1044 0000 4200 2583 6421, na który należy wpłacać:

• miesięczne opłaty z tytułu treningów;
  • inne płatności, np. dotyczące wyjazdów na turnieje, płatności za odzież sportową itp.;

Każdorazowo w tytule przelewu należy podać IMIĘ I NAZWISKO zawodnika oraz CEL PŁATNOŚCI, np. za treningi w listopadzie 2016 lub druga rata za turniej w Danii.

Uwaga! Rachunek założono na imię i nazwisko kierownika drużyny. Nie było możliwości założenia rachunku na drużynę 2005, gdyż nie posiada ona statusu osoby prawnej ujawnionej w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS). Taką formę ma tylko i wyłącznie KP Polonia Bydgoszcz jako klub (jako całość - kilkanaście drużyn w różnym wieku).

Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości