Nowy kierownik drużyny

W związku z rezygnacją Arka z funkcji kierownika drużyny Polonii Bydgoszcz 2005, od dnia 10.11.2016 r. nowym kierownikiem drużyny jest... Sebastian Kurland. Od tej chwili wszelkie sprawy organizacyjne i administracyjne proszę kierować bezpośrednio do nowo wybranej osoby.

Arkowi dziękujemy za wieloletnią służbę dla drużyny!

W związku z zaistniałą sytuacją, wprowadzamy nowe zasady zbierania miesięcznych składek za treningi. Od miesiąca listopada 2016 r. wszelkie płatności proszę - w miarę możliwości - wykonywać na rachunek bankowy założony wyłącznie na potrzeby naszej drużyny:

24 2490 1044 0000 4200 2583 6421

W tytule proszę podawać imię i nazwisko zawodnika oraz miesiąc za jaki płacona jest składka, np. Jan Kowalski - składka za listopad 2016 r. Miesięczne opłaty  w wysokości  50,00 zł proszę regulować w bieżącym miesiącu, którego dotyczą.

Powyższy numer rachunku służyć nam będzie również do gromadzenia środków na wyjazd do Danii, dlatego bardzo istotne jest szczegółowe opisywanie tytułów przelewów.

Kontakt do kierownika drużyny - tel. +48 661 123 705 lub polonia2005@onet.pl